Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes nők miért változnak...

Egyes nők miért változnak idősebb korukra groteszk férfiszerű emberekké?

Figyelt kérdés

Sokan olyan 50 éves korukra elkezdenek a lehetetlenségig hízni. Nem arra gondolok hogy szülés után rajtuk marad az úszógumi hanem hogy gyakorlatilag Falusi Marianná híznak. Ezt még valamilyen szinten megértem hiszen a testmozgás hiánya ezt eredményezi, bár az én szívem szerintem már ki sem bírná azt a megterhelést.

Viszont amit már abszolút nem értek levágatják a hajukat férfiasra, némelyik akár tüsire és befesteti valamilyen természetellenes színre (pl.: cékla vagy paradicsom színűre).

További csúfító szépészeti beavatkozások: szemöldök kiszedése és tetoválása (mely alkalmanként nem hasonlít szemöldökre), műköröm (mert az nagyon kell) és a bénán felvitt alapozó.



2020. júl. 10. 16:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%

Ilyenkor már a kényelem számít, nem próbálnak vonzani semmit. A fél centis hajjal nincs tennivaló, nem kell fésülni, fonni, semmi. A szín általában otthoni kókányolás eredménye.


Műkörmöt ilyen öregasszonyon én még nem láttam, se tetovált szemöldököt. Ilyen általánosságban biztos nincs, talán valami politikai aktivistából indulsz ki.

2020. júl. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
18%

Ez valami magyar hagyomany. A bilifrizurat meg annak retro dauerolt valtozatat en sem ertem. Nyolcvanas evekben szules utan jott ez az ugynevezett jo kis szalados frizura. Meg a macskanadrag, ami most divatbetegseg is, de amugy.

Az angol nok babaarcu szepsegek, akiknek szep a boruk, szep a sminkjuk es csinosak ducin is.

Amugy azt mar ertem, miert lesz oda a hosszu haj negyven folott, de noies rovid haj is letezik. Sajnos megritkul es az osz haj szaraz es sprod lesz negyvenvalahany evesen.

En ebben a ocsifrizuraban egy aszex lazadast erzek. Nem vagyok no, most mar haggyabeken Jozsi. Amilyen a Jozsi, olyan a feleseg..

2020. júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem jött össze nekik az élet, és tudat alatt úgy próbálnak tagadni, hogy elutasítanak mindent, ami nőies.
2020. júl. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%

Viszont amit már abszolút nem értek levágatják a hajukat férfiasra, némelyik akár tüsire és befesteti valamilyen természetellenes színre (pl.: cékla vagy paradicsom színűre).


Nem vágattam le a hajam,most is hosszú,bár annyira nem,mint régebben volt és sosem volt ilyen színű mint amit írsz. El sem tudnám képzelni ezeket a színeket. A Padlizsánt, ami egykor divat volt, azt ne hasonlítsd a céklához, mert ég és föld a kettő szín, meg az ember akkor már nem használja ha minden 2.nőnek olyan színű a haja, hanem keres mást.



További csúfító szépészeti beavatkozások: szemöldök kiszedése és tetoválása (mely alkalmanként nem hasonlít szemöldökre), műköröm (mert az nagyon kell) és a bénán felvitt alapozó.


Nem tetováltatnék sosem, nincs műköröm, és az alapozót is ismerem és tudok vele bánni:D Jah, és agyonszolizva sem vagy, nincs botox, nincs mell-implantom sem (eszembe nem jutna), és van 3 db nevetőráncom, most alakul a 4.



Más kérdés?:D

2020. júl. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%

Az viszont tény, hogy egy Bp-i 50-es és egy vidéki 50-es között kb. 15-18 év van kinézetre.

Ez viszont tény. Van vidéki ismeretségünk, és tényleg látványra van különbség. Nem rosszindulat, nem lenézés, de más gének vannak, vagy nem is tudom mi az ami okozhatja ezt.

2020. júl. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%

4+ és 48 voltam mikor a fenékig érő hajam derék fölé került picivel-és saját nem mű, nem hosszított, hanem saját.


Szóval nálatok valami elképzelés az nem igen ütközik a valósággal:D

2020. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%
Falusi Mariann meg egy nagyszerű színésznő, akinek egészségügyileg vannak problémái, és én őt nagyon becsülöm, tisztelem és elismerem. Nagyszerű emberkének tartom. A polgárpukkasztásával együtt:DD
2020. júl. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46 vagyok. Picit feltöltettem a ráncaimat /nem túllőve a célon/. Az alakommal is meg vagyok elégedve. Viszont az utóbbi genetikus.
2020. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
4+ Dauerolni egy hosszú hajat tök felesleges, mert semmit nem érne, csak szétroncsolná max. a haj szerkezetét, lévén egy súlyos haj kirúgja magát seperc alatt..:D
2020. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
9+Jah és eszem ágában nincs, hogy egy 20-30-40 éves emberrel hasonlítsam magam, mert voltam, már nem leszek, és át van adva a staféta a gyereknek. Nem akarok, sem 20-nak, sem 30-nak, sem 40-nek kinézni. Ez vagyok ennyi idősen és ilyen, és nekem megfelel, a családomnak, ismeretségi körömnek szintúgy. Szerintem ez a lényeg. Pont tegnap beszélgettem telefonon egy ismerőssel, és annyit mondott nekünk, mert ki volt hangosítva, és az egész család karattyolt, hogy megtiszteltetésnek veszi, hogy megismerhetett minket. Kell ennél több?:D szerintem nem. A többi lényegtelen.
2020. júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!