Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akinek sok gyermeke van azok...

Akinek sok gyermeke van azok miért várják el hogyan ingyen segítsenek nekik? Pénzt, házat,stb

Figyelt kérdés

Arra gondolok mikor a férfi így szól idézem

""8 kiskorú gyermeket nevelek és senki nem adna nekünk egy jobb házat amiben élhetnénk""

Ilyenkor mindig a fejjemet rázom hogy MIVAN?? Alapból miért kellene bárkinek is adni ingyen? És ahelyett hogy dolgozni mennének és élhetnek boldogan az életüket 1-3 gyerekekkel maximum mert szerintem Magyarországon ilyen áttlagfizetésből többet nem szabad vállalni mert szerintem egy gyerek fel nevelés nem arról szól hogy parizert kell enni meg egyetemre készüllő fiatalok még tanulás mellett járjon el dolgozni mert nincs annyi pénz hogy kifizessék neki a szülők az iskolát(ha nekem egyszer lesz gyerekem nállam allap lenne hogy állom a suli költségeit) tudom ahány ház annyi szokás... megmondom az őszintét múltkor is láttam egy hölgyet aki tolja a baba kocsit 2 kis gyerek ült a baba kocsiban alig fértek el DE a nő még fogta a kezét a többi gyerekének akik ismét egymás kezét fogták!!! Ezzek az emberek mit gondolnak ?? Ennyi az élet vagy hogy van ez vagy mi van itt ?? Nem is értem ezzeknek tényleg eddig jutott el a gondolkodássuk ?


2020. júl. 11. 15:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

gondolom hogyha valaki hülye az annál ösztönösebb lény xd

Tehát az ösztönei vezérlik

2020. júl. 11. 16:37
 12/15 anonim ***** válasza:
76%

Azért,mert a gyerekkel lehet szánalomfaktort kivívni.


Sokan pl így költöznek a szüleik nyakára,a gyereket megsajnálja a nagyszülő.

Ugyanez nagyban is,amikor a tvben mutogatják őket.

2020. júl. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
17%
Nem a semmirekellő szülő, hanem a gyerekek érdemelnék meg, hogy ne egy sz#ros putriban kelljen nevelkediük (ezzel garantálva, hogy ugyanazt a karriert járják majd be, mint a szüleik), hanem emberhez méltó körülmények között élhessenek és lehetőségük legyen kitörni a nyomorból.
2020. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%

Egyetértek a kérdezővel, hogy nem szabad támogatni a sokgyerekes csórókat.


A nyomort nem újabb és újabb segélyezéssel lehet megszüntetni - azzal valójában újratermeljük.


A nyomor felszámolása a túlzott gyerekvállalás támogatásának megszüntetése - és az önkéntes (!) elköttetés / kasztrálás jelentős anyagi támogatása révén valósulhat meg.

2020. júl. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
83%
Mert a jelenleg érvényben lévő "családpolitika" alapján minden ingyen, - pontosabban mások kárára - jár azoknak, akik ész nélkül, felelőtlenül szaporodnak. Diszkriminációk mentén épülnek az állam sikertörténetei, - nem igen érdeklik az államot az adófizetői képességeken felül olyan apróságok, hogy ki fog majd munkát adni a semmire túlszaporodott embereknek. Kitermeljük a jövő hajléktalanjait, kivándorlóit.
2020. júl. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!