Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akinek sok gyermeke van azok...

Akinek sok gyermeke van azok miért várják el hogyan ingyen segítsenek nekik? Pénzt, házat,stb

Figyelt kérdés

Arra gondolok mikor a férfi így szól idézem

""8 kiskorú gyermeket nevelek és senki nem adna nekünk egy jobb házat amiben élhetnénk""

Ilyenkor mindig a fejjemet rázom hogy MIVAN?? Alapból miért kellene bárkinek is adni ingyen? És ahelyett hogy dolgozni mennének és élhetnek boldogan az életüket 1-3 gyerekekkel maximum mert szerintem Magyarországon ilyen áttlagfizetésből többet nem szabad vállalni mert szerintem egy gyerek fel nevelés nem arról szól hogy parizert kell enni meg egyetemre készüllő fiatalok még tanulás mellett járjon el dolgozni mert nincs annyi pénz hogy kifizessék neki a szülők az iskolát(ha nekem egyszer lesz gyerekem nállam allap lenne hogy állom a suli költségeit) tudom ahány ház annyi szokás... megmondom az őszintét múltkor is láttam egy hölgyet aki tolja a baba kocsit 2 kis gyerek ült a baba kocsiban alig fértek el DE a nő még fogta a kezét a többi gyerekének akik ismét egymás kezét fogták!!! Ezzek az emberek mit gondolnak ?? Ennyi az élet vagy hogy van ez vagy mi van itt ?? Nem is értem ezzeknek tényleg eddig jutott el a gondolkodássuk ?


2020. júl. 11. 15:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Ja meg még egy kis ízelítő...

Egyik itteni nő elkezdi mondani hogy az összes fiú akit fel nevelt már ki pogyogtak a házból (szerintem el menekültek otthonról amúgy,na mindegy) és ezért be vállalnak még egy gyereket és ezt mondván hogy milesz velünk magányosak leszünk egyedül... ezz a nem normális erre azt hallom hogy öngyilkoss akkar már lenni mert elég volt neki az életből és ott van neki a 2 éves gyereke

2020. júl. 11. 15:27
 2/15 anonim ***** válasza:
21%

En nem hallok ilyeneket hogy sült galambot vàrnànak a szülök.


De nezd jelen idöben.

Nem 8 gyereket csinalnak hanem màr 8 VAN.

Neked hogy esne ha azt mondanàk minek születtél meg miattad nem mehettek a szülök nyaralni vagy miattad kevesebb jutott a tesodnak?


Mert ezzel ezt mondod 8 gyerekböl 5 re valojaban.


Ök 8 élet màr. Es nem atgondolando dolgok hogy minek élnek, hanem akiket el kene latni.


Amugy ennyi erövel a deviza es minden hitelest is el lehetne hordani mindennek, aki belebukik. Milliokat.

2020. júl. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Az emberek alapvetöen tulvàllaljàk magukat..

Ezert hoztam a hiteleseket is peldanak.

2020. júl. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Persze ezzel semmi gond! 8 élet! A kérdés az hogy 8 élet az milyen lesz haver
2020. júl. 11. 15:30
 5/15 anonim ***** válasza:
10%

Ez nem masnak joga eldönteni. Hogy màsnak milyen lesz az elete.


A szegénysêg erteket is adhat. Ök megtanuljàk pl a mosolyt ertekelni mig màsok az okostelefont. Es lehet ö màsnak màshol többet fog jelenteni mint te akàr.


Ez nem olyan egyszerü amilyennek te hiszed. Hogy ha vki szegeny kasztraltassuk.

2020. júl. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Egyszerűen valami nincsen rendben a fejükben és annyi, nyilván ha valaki 5-6-7-8-as ikreket szül az oké a természet kibabrált velük, de aki ész nélkül szüli a gyerekeket a semmire/semmibe az elmebeteg, vagy csak értelmileg visszamaradott.


És igen aki hitelt vesz fel úgy hogy amúgy az adott dolog nélkül amire a hitelt veszi fel meglenne az nem képes előre gondolkodni és megérdemli ha később hajléktalan lesz. Hitelt nem veszünk fel!

2020. júl. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Anno kicsit tovabbvetitve.

A legtöbb srac ki akart engem hasznalni elegge elnyomhato nebancsvirag voltam, aki nem tud magàèrt kiàllni. Egy àrva intezetis sràc védett meg mindenkitöl.


Összetettebb a vilàg mint hinnénk.

2020. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Ez nem masnak joga eldönteni. Hogy màsnak milyen lesz az elete"

-ezzel egyet értek teljes mértékben veled!



""A szegénysêg erteket is adhat. Ök megtanuljàk pl a mosolyt ertekelni mig màsok az okostelefont. Es lehet ö màsnak màshol többet fog jelenteni mint te akàr""

-milyen jogon érne ő többet mint én?

Ki vagy te hogy ezt állítod?

2020. júl. 11. 15:58
 9/15 A kérdező kommentje:

7-es

Te most miről beszélsz ?

2020. júl. 11. 16:11
 10/15 anonim ***** válasza:
Sokan rövidtávon gondolkodnak, és a természet hívásának élnek...
2020. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!