Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mindig a korban nem...

Miért mindig a korban nem hozzám való emberek akarnak felszedni instán?

Figyelt kérdés

Egy tizenhét éves lány vagyok, de igazából semmi extra nincs bennem, ami alapján érdekes lehetnék bárkinek is, legalábbis a profilom alapján. Szinte csak rajzok vannak kint az oldalamon, meg egy két kép kivételével olyanok, amin nem vagyok rajta.

Ennek ellenére, főleg a napokban mindenféle emberek írnak rám, hogy jó lenne ismerkedni, talán alakulhatna köztünk valami komoly kapcsolat. Csak ma, egyértelműen ilyen célból rámírt egy 14 év körüli csaj, meg egy 27 éves csávó. És igazából nincs kint a profilomon, hogy hány éves vagyok, csak furcsállom, hogy vagy a nálam fiatalabbak, vagy a nálam idősebbek találnak be, de a pont az én korosztályom soha.


Miért van ez?


2020. júl. 12. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Mit vársz? Semmi egyértelmű és normális kiindulópontot nem adsz magadról a külvilág felé.


Ne értsd félre, ha tudatosan nem akarsz kitárulkozni az internetnek és idegeneknek, akkor ez teljesen rendben van így.


Viszont így ne csodálkozz azon, hogy teljesen random emberek irkálnak neked. Egyszerűen nincs rólad fent semmi "támpont". Se kor, se "normális" képek stb.

2020. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van fent rólam egy-két, de azok alapján sem tűnök olyan nagy számnak, hogy úgy érdemes legyen rámírni egyáltalán 😅 de lehet a koromat ki kéne írni talán...
2020. júl. 12. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kor-város-név-friss, kivehető képek magadról. Ha ezeket kirakod/kiírod máris jobban be tudnak téged azonosítani a várt emberek :D
2020. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
#1 tudtommal az insta nem ismerkedős oldal, eleve az fura, ha írogatnak neki. Az is fura lenne, ha valakinek krumplit akarnék eladni a Tinderen, majd azzal indokolnám, hogy az illetőnek nincs kiírva az adatlapjára, hogy krumplit vagy hagymát akar venni...
2020. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!