Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mivel tudnád a legeredményeseb...

Mivel tudnád a legeredményesebben felszedni a hajszálakat és a kutyák utáni szőrszálakat, ha lakóhelyed padlózata fejtett/faragott (érdes és hézakokkal szabdalt) kőborítás?

Figyelt kérdés
Emiatt itt felmosni meglehetősen nehézkez, vagy inkább egyenesen lehetetlen. Robotporszívó (de még a hagyományos is) az érdes felületeken el-elakadhat.

2020. ápr. 7. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is nem raknék ilyen padlót a házamba, vagy ha alapból ilyen van, akkor lecserélném. Komolyan...

Amíg ez nem valósul meg, addig meg seprű, porszívó... gyakori fésülés (kutyát is, hajat is), és ami szőrt csak lehetséges, összefogni, copfba kötni, befonni, vagy egyéb módon rögzíteni.

2020. ápr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem, hogy másnak milyen az ízlése (egyáltalán ne érdekel, komolyan), hanem azt, hogy ha ilyen, mivel tisztítaná.


Válaszod többi részét köszönöm.


Mások is írjanak! Nagyon várom a hasznos hozzászólásokat! Menni is fog értük garantáltan zöld, emiatt véletlenül se aggódjatok!

2020. ápr. 7. 14:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Hol írtam ízlésről?

Azt kérdezed, hogy lehetne eredményesen takarítani. Egy takarításra alkalmatlan felületet igazán sehogy.

A "rettenetes" és a "nem olyan rossz" közötti skálán lehet mozogni egy ilyen padlóval. Leírtam, hogy lehet "nem olyan rossz" eredményt elérni. "Jó" semmiképp nem lesz, amíg ilyen a felület.

Amúgy szvsz kifejezetten jól hangzik küllemre, szóval tényleg nem ízlésről írtam. :)

2020. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gumikesztyüvel össze lehet szedni, meg a nagyobb felületre lehet kapni gumisöprüt,sok fodrász is azt használja.
2020. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

A robotporszívót használatban nem ismerem, de a hagyományos porszívó kefés feje 100% hogy nem akad el rajta.

Tapasztalatból beszélek, mert a nyaralónk padozata rusztikus, néhol címeres tégla, a terasz olyasmi kő, mint ami neked lehet és gond nélkül tudom tisztára porszívózni.

A felmosás sokkal nehézkesebb,(nehezebben szárad mint a mettlachi) de moppal az sem lehetetlen.

2020. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Porszívó, nem akad el. Utána felmosás kézzel és ronggyal, nem felmosóval, mert nem szedi fel. Ha nem túl nagy terület, akkor valami kissé tapadóssal, pl. Mágikus henger, ragasztószalag.
2020. ápr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

"Utána felmosás kézzel és ronggyal, nem felmosóval, mert nem szedi fel."


Mit nem szed fel?

2020. ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: semmit 😁 kézzel lehet szépen felszedni, ha porszívózás után marad vmi
2020. ápr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!