Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted mi a jobb a külön...

Szerinted mi a jobb a külön férfi-női öltöző, vagy koedukált egyszemélyes kabinos öltöző?

Figyelt kérdés
öltöző, kabin,

2020. júl. 13. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

A 2.

Abban ketten is elférnek...

2020. júl. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Gyerekkel a második. 7 éves a fiam, csak nővérei vannak, velünk jönni lassan ciki, de egyedül meg nem tud hajat szárítani, mindent elpakolni, átöltözni stb.
2020. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Hol? Mihez? Mièrt?
2020. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Külön! Ne nézegesse egy idegen pasi a testemet, ha én nem engedtem meg neki!
2020. júl. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha olyan fetisem lenne mint neked akkor nyilvan a koedukalt.
2020. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem a külön az praktikus abból a szempontból, hogy több ember elfér, mert az egyenkéntinél több helyet foglalnak a falak. Viszont én szívesebben mennék koedukáltba, ami kabinos, ha azok jól zárhatók, és nem lehet felül alul bemászni. Valahogy kínosan érzem magam, ha látom a többi pucér embert, nemtől függetlenül.

De szerintem az a legoptimálisabb, ha mind a kettő van.

2020. júl. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
A koedukált öltözőkben ott vannak a kabinok amibe bemész és kényelmesen átöltözöl.. Senki nem bámul meg méreget téged az öltöző közepén. Én jobban szeretem a kabinos öltözőt.
2020. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%

A lukacsban vannak kabinok oltozni meg koedukalt resz a tobbi. Ha varni kell a kabinra,en inkabb mindenki elott levetkozok akar meztelenre is.

Ilyenkor jol kiborulnak a nok. 😂😂😂😁


N

2020. júl. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg egyszemélyes kabinok vannak, zárhatóak, nem lehet belelátni, akkor inkább a koedukált (mondjuk a 8-as féléket sajnos így sem lehet kiszűrni). Alapvetően zavar az, ha vadidegen engem pucéran vagy fehérneműben lát.
2020. júl. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!