Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megsértődött a költöztető?

Megsértődött a költöztető?

Figyelt kérdés

Ma elejtettem egy poént, és azóta nem látom, nem dolgozik. A lényeg, hogy 3 napja 30 négyzetméteres garázs kb 60%-át ketten (főnök és egyik alkalmazottja) 11 óra (10-21-ig) alatt ürítették ki és pakolták be a lakásba (a garázs és lakás közt van 10 km). Beleszámoltak egy fél órás ebédszünetet is.

Ma a másik 40%-ot pakolják 11-től, viszont ma 3-an voltak. Gyorsan végeztek is a garázzsal, erre elmentek 1 ÓRA!! ebédszünetre 13:30-14:30-ig. Erre elejtettem egy poént, hogy "Székesfehérváron ebédeltek vagy mi?" (Budapesten vagyunk). Erre a főnök azt mondta, hogy ő elmegy a telefonszámláját befizetni, majd jön (ezt mondta 14:40 körül) azóta sincs itt és a két kollégája sem hallott róla semmit, itthagyott csapot papot. Telefont nem veszi fel, és elvileg kifizettetik a dolgot mintha hárman dolgoztak volna. Ja és az ebédszünetet is bele szeretnék számolni. Természetesen nem fizetem azt ki ha törik ha szakad.

Ez ennyire rossz poén volt? Vagy csak kivonja magát a munka alól?



2020. júl. 14. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Ezek a rakodók, meg szakmunkások nagyon érzékeny lelkű emberek, jól meg kell gondolni, mit mond nekik az ember.
2020. júl. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, kis mimózák. Kérdező, nem vagy véletlenül antiszoc, és inkább csak fura voltál, mint sértő? Amúgy szerintem átbasznak, mert megtehetik (hagyod őket)
2020. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az meglehet sajnos, hogy az átbaszásra mennek. 3 napja is brutál lassan pakoltak, a tej megaludt a szájukban. 10 percenként pisi-kaki szünet, ivás, csoki szünet, chatparty szünet egymással, telefon 10 millió ügyféllel.

Most is ez megy, csak nincs telefon mert az a főnöknél van.

2020. júl. 14. 17:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Jól gondolom, hogy órabérben dolgoznak? Mert akkor rendesen le vagy húzva..
2020. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, 10k/óra a 2 ember, 11k/óra a 3.
2020. júl. 14. 17:19
 6/8 A kérdező kommentje:

3 napja 110 ezret kértek, végül lealkudtam 106-ra.

Tanulópénz..

Viszont megjelent a főnök, éppcsak beszédbe elegyedtem vele, amikor megjelent egy ordítozó nyugger, hogy miért pakolnak az ő szintjére, erre a főnök egy szájcsatát lenyomott a nyuggerrel, megint eltűnt nyomtalan... kész vicc.

2020. júl. 14. 17:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Elöre le kell egyezni fic bérben es kesz.


Nem kell ezt bonyolitani oraberrel

2020. júl. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Te, ezek nagyon gázok, most nem azért... Nehéz normális költöztetőt találni, én költöztem párszor és volt már dolgom hasonló trógerekkel. Nem tudom, mennyi cucc tud lenni egy ekkora garázsban, de irreális, hogy ennyi időt vesz igénybe. Nálunk a komplett lakás költöztetése (előbb 3, majd 4 tagú családé, bútorokkal, rengeteg bezsákolt ruhával, többtonnányi könyvvel, háztartási nagygépekkel) soha nem tartott még egy napnál tovább. Ha reggel elkezdték, délutánra mindig be is fejezték. Egyszer volt egy nagyon cikis bagázs, akik lepakolás és felpakolás közben is állandóan megálltak cigiszünetre és addig állt a meló, de még ők is végeztek 4-5 óra alatt (mondjuk akkor volt a legkevesebb cuccunk), meg egyszer egy másik necces társaság összetörte egy szekrényünket, ami persze csak akkor derült ki, amikor már elhúztak, férjem felhívta a főnököt, aki tagadott mindent, azt mondta, hogy biztos nem szakszerűen lett szétszerelve a szekrény, és akkor sérült meg, erre a férjem kiröhögte, hogy biztosan szakszerűen szedte szét, mert asztalos a szakmája, úgyhogy legyen kedves megtéríteni a szekrény árát, erre a pasas nemes egyszerűséggel kinyomta a telefont és többet nem vette fel.

Ezen a kettőn kívül viszont mindig normális költöztetőkkel volt dolgunk, akik a munka kezdetétől a munka végéig tényleg pakoltak, maximum vécére mentek el egyszer-kétszer. Szó nem volt ebédszünetről, mert mire ebédidő lett volna, már rég végeztek. Ettől függetlenül a legutolsóknak rendeltünk pizzát, mert kb dél volt, mire mindent felhoztak a negyedikre, de azt is alig akarták elfogadni. Ők pl. reggel 8 körül kezdték a pakolást, elhozták a cuccot 20 km-rel arrébb, és délre kipakoltak.

Ha a tieidnek két teljes napot vesz igénybe egy garázs kipakolása és elvitele 10 km-re, akkor téged nagyon csúnyán le akarnak húzni.

2020. júl. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!