Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális dolog, ha a...

Az normális dolog, ha a költöztetők a férjemet akarják befogni a pakoláshoz és a cipekedéshez? Fizettem érte nem is keveset.28N

Figyelt kérdés
ezzel az erővel már bérelhgettünk volna autót is a férjemnek meg mellesleg gerincsérve van.
2018. jún. 17. 21:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Mennyi az a nem kevés?
2018. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem normális. Azért fizetsz hogy ez el legyen intézve és ne nektek kelljen ezt a kemény melót megcsinálni. Valamivel fenyegessétek meg őket mondjuk panaszt tesztek a cégnél vagy mit tudom én. Én a helyetekben am tuti dührohamot kaptam volna.
2018. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Tehát előre megbíztatok költöztető embereket a munkával. Nos, ha nekik plusz egy főre szükségük lett volna, ezt a munka elvállalásakor (amikor a fizetendő összegben megegyeztetek), akkor kellett volna jelezniük.

Nyilván akkor ti nem bíztátok volna meg őket, vagy az áron akartatok volna változtatni.

Utólag már ne akarjanak változtatni. Ők a költöztetők, ti a megrendelők vagytok.

Azt nem értem, a fizetést miért múlt időben írod, a munkába befogást meg jelen időben (ami itt nyilván közeljövőre utal, hisz este van). A munka előtt fizettétek ki őket? Ez nagyon nem volt bölcs dolog!

2018. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, valóban nem volt bölcs döntés. Már lezajlott a költöztetés. Ez megtörtént, a kérdés múltidőben értendő, általánosságban kérdeztem, azért írtam jelen időben.
2018. jún. 17. 22:05
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

nem normális. nyilván azért kértétek a költöztetőket, mert ti nem tudjátok/akarjátok megoldani.

az a dolguk, hogy megcsinálják.

2018. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális dolog. Végülis költöztetést vallaltak, nem azt, hogy segítenek a pakolásban...
2018. jún. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, egyaltalán hogyan közöltek? Fizetest ajanlottak erte a férjednek, vagy arengedmenyt?! Vicc az egész.
2018. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mintha én kihívnék magamhoz mit tudom én mondjuk szobafestőket hogy fessenek ki itt nekem mindent, azok meg azt mondanák hogy álljak be közéjük dolgozni én is segédmunkásnak mert nincs ember. Vicc, el is zavarnám őket.
2018. jún. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nyilván úgy is meg lehet egyezni, hogy ők lesznek ketten, plusz még egy/két fő a családból. És akkor annyival kevesebbet kérnek.

Igazából ezt azért nem szokták a költöztetők csinálni, mert egymással tudnak jól együtt dolgozni; ill. vita lehet azon, hogy mondjuk a teljes költöztetés feléért vállalják a munkát, de a dögnehéz szekrényt ők viszik ki, a könnyű székeket meg a háziak, pedig nyilván ez nem fele-fele teher.

2018. jún. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem, hiszen fizettél nekik.
2018. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!