Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/Nők, mennyire vagytok...

Lányok/Nők, mennyire vagytok agresszívan? Ütöttetek már meg valakit haragotokban?

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 08:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Nem beteg. Tudatos nagyon, rafinàlt is.bünözö alkat amugy.

Ugy kezdödött az egész, csak mintha unalmàban heccelne.


Pl vartuk kocsiban az egyik haverjàt. Ülünk. Semmi.erre csak ugy heccböl kidobta az ablakon az egyik kocsiban levö sminkszerem.

Kivancsi volt mit reagàlok.heccelt.csak ugy. Erre kiszàlltam megfogtam a sörèt, kivettem a kocsibol elbattyogtam a sminkszeremig oda letettem es visszavittem a kocsiba a sminkem.

Erre jön a haverja nezi mit keres sör a füben, baratom kiszallt, felvette es röhög.


Igy kezdödött, hogy vele kb nem lehet nyugton ülni csak mint mindenki massal, mert vmi kell hogy legyen.


Mintha kenyszeresen heccelt volna.probalgatta a hatàrait nàlam mindig.

2020. júl. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Mondom, idióta volt. Normális felnőtt férfi nem viselkedik így. Ez nem azt jelenti, hogy nem volt valamilyen szintű intelligenciája, inkább valamilyen szintű pszichikai problémája volt. Szerintem egyébként a bünözők jelentős része sem normális.
2020. júl. 15. 09:01
 13/27 anonim ***** válasza:
89%

De szerintem ezt én vàlthattam ki belöle. Màssal normalis. Söt eléggé extrovert, millio a spanja, jofejnek tartjàk, népszerü, követik, a csalàdja imàdja tiszteli stb.

Olyan indulatokat gerjesztettem benne tudtom nelkül, hogy hihetetlen.

2020. júl. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
*én meg olyan indulatokat
2020. júl. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
93%

Én igen. Jó, gyerekkoromban verekedős voltam, de felnőttként csak kétszer ütöttem meg valakit.

Egyszer engem, másik alkalommal a legjobb barátnőmet érte inzultus, mindkétszer ugyanaz, pasi mászik, közeledik, taperol, TÖBBSZÖRI SZÓLÁS ELLENÉRE IS nyomul egyre ijesztőbben, igyekszik lefogni. Mindkét esetben eldurrant az agyam és lekevertem egyet jobb ötlet híján.

2020. júl. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
91%

15 vagyok

Mármint nem ugyanaz a pasi, csak ugyanaz volt a szituáció.

2020. júl. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
91%

Még középsuliban vágtam szájba egy osztálytársam, aki bepróbálkozott korábban, én meg lekoptattam és minden mocskot elkezdett rólam terjeszteni. Számonkértem, hogy mi a fenét képzel magáról, hogy össze-vissza hazudik rólam (a többiek előtt szembesítettem), aztán mikor hebegett, levágtam neki egy hatalmasat.


Utána egy kutyát bsztam csak nyakon, aki neki akart rontani az enyémnek. Egy vendéglátóhely parkos részén voltunk, ahol lehettek kutyák is, a miénk ki volt kötve mellénk, ez meg nem. És eleinte csak odajött játszani hozzánk, aztán hirtelen elkezdett morogni meg marakodni, akkor visszakergettük a gazdihoz, mikor másodszorra ott volt és morogva rontott a kutyámnak, akkor személyesen mentem oda szólni, hogy légyszi, fogjátok pórázra, mert támadja a miénket, na aztán mikor már harmadszorra jött oda morogva és nyaldosva a száját, akkor nyakonbsztam ököllel, megfogtam a bőrénél fogva hátul a nyakánál és úgy vittem oda a gazdájához, jó magasra emelve, hogy ha még egyszer odaengeditek, én kötöm ki valami jó magas helyre.


Ezen kívül nemigen bántottam embereket, állatot fizikailag. Aki megbocsáthatatlanul és indokolatlanul szemét volt velem, azzal én is az voltam, de nem fizikailag. Szerintem nekem nem a testi erőmtől kell félni, hanem a rafináltságomtól. Anyukám mindig ezt mondta rólam. :D Ha valaki valamelyik szerettemet veszélyeztetné vagy engem alázna meg, azt valószínűleg addig taposnám amíg mozog, de ilyen nemigen fordult elő szerencsére. Ilyen esetekben is inkább az "alattomos" módszereimtől kell jobban tartani, nem attól, hogy majd kap az illető egy pofont

2020. júl. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
15-ös hatékony volt? Leállt egy sima pofontól?
2020. júl. 15. 10:54
 19/27 anonim ***** válasza:

#18

A saját esetemben: igen. Kamasz voltam ő meg felnőtt, gondolom arra számított hogy nem fogok ellenkezni, könnyű préda leszek. Szerencsére amikor megütöttem akkor megijedt hogy nyoma marad a dolognak és békén hagyott.

A másik esetben: nem mondanám, de onnantól rám figyelt, a barátnőm ki tudott szabadulni. Szerencsére én nem tetszettem az illetőnek, engem nem kezdett tapizni hanem üvöltözni kezdett velem, ami felkeltette mások figyelmét és kaptunk segítséget.

2020. júl. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
#17 Középsuliban egyszer én is láttam ilyen jelenetet, amit leírtál. A srác arcán ott maradt a lány kéznyoma...
2020. júl. 15. 11:30
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!