Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/Nők, mennyire vagytok...

Lányok/Nők, mennyire vagytok agresszívan? Ütöttetek már meg valakit haragotokban?

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 08:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%
Nem
2020. júl. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. júl. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Ha igen, pofont adtatok, vagy ököllel ütöttetek?
2020. júl. 15. 08:15
 4/27 Sunshinedoll ***** válasza:
79%
Gyerekkoromban verekedős voltam, csapkodtam, haraptam meg rúgtam is, most már nem szokásom.
2020. júl. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%

Olyanokat mondott hogy (szallodaban dolgoztam külföldön takaritas)hogy mutassam be a csajoknak (kollegaknak)biztos jo nök, meg akarja öket ismerni, hu de jo lenne, erre elkezdtem röhögni hogy hidd el nem tudod te mit akarsz (nem jo nök..), erre komolyan mondta tovabb, hogy de igen, nagyon is jol tudja.



Valojaban nem tudom ilyenkor mi baja lehetett velem, de többszörösen is probalt megbantani forgatni bennem a kést, pl kerdezte emlekszel amikor összejöttünk? Mondom igen(szép szerelemmel indult). Erre azt mondta tudod mi volt az? Egy rohadt vicc.


Mondtam is neki többször ha nem szeret vagy baja van velem miert nem azt mondja, nem lenne egyszerübb az, hogy figyelj szivi nem szeretlek mar, szakitsunk?


Nem ertem a mai napig sem, hogy nemhogy megbantani akart csak, de kinosan is ügyelt arra, hogy tuti be is talàljon, ha nem hatott meg sulyosbitotta, ismételte, hogy minel fàjobb legyen.


Mai napig nem èrtem, mi volt velem a baja.


Es szoval az egyik ilyen hasonlo beszolasaira amire pont nem emlekszem, csak arra hogy vàrta a hatàst hogy betalàl e, en meg nem tudtam ra mit mondani, igy kapott egy pofont ha màr annyira vàrt vmit.

Aztan igy örült gondolom hogy akkor betalàlt.


Valojaban egy aljas beszolàsa volt ez is a 100 bol, csak akkor pont nem voltam kreativ vàlaszolni rà vmi jot. Megbàntott aztàn àll és les szemtöl szembe. Hat kapott egy pofont.


Mai napig nem tudom megfejteni, bakker, ha utàl nem szeret, akkor mi a fenének jött hozzam, keresett talalkozzunk. Miert nem ignoralt es kesz? Miert volt fontos neki engem provokàlnia.

2020. júl. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Miért? Szeretnéd? Ne írj, csak tréfáltam :D
2020. júl. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Amugy en olyan szinten nem vagyok bunyos vagy agressziv, hogy amikor tesom nekem tamadt, kiakadt azon hogy ugy vedekeztem ellene, hogy akkor is arra figyeltem hogy szarad a körömlakkom nehogy baja legyen azaz eltartva az ujjaim töle. Nekem fel se tünt ha nem mondja sima reflex volt csak.


Szoval a paromnak a pofon irto ritka.


Volt masik exem aki azert kapott mert le akart köpni es villamgyorsan megelöztem ezzel.ö meg is lepödött mert kb tizedmasodperces reflex volt.

5.voltam

2020. júl. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Hogy mit szeretnék? Hogy megüssenek? Nem, nem vagyok beteg!
2020. júl. 15. 08:36
 9/27 anonim ***** válasza:
Nem
2020. júl. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
5-ös egyszerű a magyarázat, beteg volt az az ember. Sajnos vannak ilyenek, és nem is mindig ismerhető fel időben.
2020. júl. 15. 08:47
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!