Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen gyakran fürdesz /...

Milyen gyakran fürdesz / zuhanyzol?

Figyelt kérdés

2020. júl. 17. 14:00
A kérdező szavazást indított:
Naponta
Naponta kétszer
Naponta háromszor
Naponta négyszer vagy gyakrabban
Kétnaponta
Heti kétszer
Hetente
Kéthetente
Havonta
Ritkábban mint havonta
78 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Naponta egyszer mindenképp, utálok koszosan befeküdni az ágyba. De nyáron ha nagyon izzadós meleg van akkor van hogy hideg vízzel többször is lecsapatom magam, az lehet zuhany, de akár a kerti slag is:D
2020. júl. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Minden másnap. Karácsony másnap és húsvét másnap.
2020. júl. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Óránként háromszor, 20-20 percig. Aki ennél kevesebbet tisztálkodik, az igénytelen.
2020. júl. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Én naponta. Ha valami különlegesség van, akkor többször (koszos munka, erős izzadás stb.), de ismertem olyant, aki hetente egyszer. Az nyáron élmény volt...
2020. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
#3 válaszoló akkor te konkretan egész életedben minden nap csak fürdesz?
2020. júl. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Egyértelműen naponta. El se tudnék aludni azzal a tudattal, hogy nem zuhanyoztam.

Egyébként számomra az döbbenetes, hogy aki nem mos fogat naponta legalább kétszer azt lehurrogják, hogy igénytelen. Aki viszont kétnaponta fürdik, az teljesen rendben van.

2020. júl. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Most lehet, le leszek pontozva, de kétnaponta fürdeni úgy olvastam, egészségesebb, mint minden egyes este/reggel, mert a gyakori fürdés a jótékony baktériumokat is eltávolítja a testről. Akkor persze más a helyzet, ha leizzadsz vagy koszos leszel napközben.
2020. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg naponta, de gyakorlatilag ez majdnem mindig naponta kettő, mert az elmúlt időszakban elkezdtem reggelente futni, és azután zuhanyzok, de ettől még este is zuhanyzok.
2020. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Általában naponta, de mivel most itthon vagyok, és nem csinálok semmi izzasztót (kaja van főzve és meleg sincs) ezért mostanában kétnaponta 1x tusolok.
2020. júl. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
#6 azert mivel enni gondolom mindennap eszel, es rovid idon belul tonkretenne a fogad ha nem mosnal mindennap+rohadt kinos lenne ha budos szajjal es retkes foggal mennel emberek koze. Mig a furdesnel az van, hogyha pl nincs dogleszto meleg, mondjuk telen, meg sem izzadtal, akkor azt mondjak praktikusabb ket naponta. (persze attol meg mosdani kell)
2020. júl. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!