Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány percig fürdesz és zuhanyz...

Hány percig fürdesz és zuhanyzol általában?

Figyelt kérdés

Nálam fürdés az fél óra.

A zuhanyzás is annyi, kivétel ha hajat mosok akkor kb. 50 perc.

Ez tényleg sok?


2009. nov. 6. 01:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nálam a fürdés detto ennyi, ha meg még lazulok kicsit akkor 1 óra.:D

zuhanyzás 10-15 perc:)

2009. nov. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak zuhanyozni szoktam. 10 perc alatt kész vagyok fogmásással együtt. Ha hajat mosok, akkor +10 perc. Tényleg sokat zuhanyzol!! Ha takarékoskodásból zuhanyzol, akkor inkább hagyj fel vele, mert csak több víz megy el :)

L/19

2009. nov. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát.. :D én is fél órát zuhanyzok, ha meg hajat is mosok 50-60 perc. :S :$ de én a zuhanyzás alatt, azt értem, hogy lezuhanyoztatom a testem, egy nagyon kicsit vizet hagyok a kád alján, és masszírozósan tusfürdőzök :DD nekem inkább a tusfürdős része ami hosszú. :) és utána újra lezuhanyoztatom magamról a habot. (nekem ebbe csak egy arcmosás van benne.) még külön 5 perc fogmosásra. :S

és szerintem is sok idő:P

2009. nov. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fürdés kb 30perc,zuhanyzás 10-15perc +ha hajatmosok kb 10perc.

Nálad a zuhanyzás tényleg sok!

22/L

2009. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem sok. Én 10-15 percet zuhanyzok, fürdeni nem is szoktam mert szerintem az olyan mintha a saját mocskomban feküdnék. Hajat mosni meg úgy szoktam hogy bele hajtom a fejem a kádba és így 5-10 percnél ez sem tart tovább.
2009. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hajmosással 20 perc, anélkül 10, 1 óra???? jesszusom...
2009. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sokáig zuhanyzom,de én nem engedem teljesen a vizet,hanem nagyon kicsit,hajmosással+10 perc.S én 17/F vagyok.:D
2014. júl. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!