Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az normális ha...

Szerintetek az normális ha egy 11 év körüli gyerek, kipróbál szilveszterkol több féle alkoholt, és az meglátszik utána a járásán?

Figyelt kérdés

2020. júl. 17. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Elég normális, hogy meglátszik a járásán. Szerinted egy 11 éves gyereknek mennyire kéne bírnia a piát?
2020. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, csak szerinted az belefér szilveszterkor?
2020. júl. 17. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
nem
2020. júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy normális, ezt te is tudod
2020. júl. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fér bele. Azzal egyetértek, hogy jobb ha a szülő vezeti be a gyerekét az alkohol kultúrába, de 11 évesen korai. Elér szerintem 8. osztályban/gimi előtt elkezdeni az "itatást".
2020. júl. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A szülők tudnak róla? Nem azt mondom, hogy egy ekkora gyerek jó, ha iszik, főleg nem sokat, főleg nem keverve, de ha egyszer-egyszer ihat fél korty bort vagy a sör habját, attól nem lesz baja. Az, hogy meglátszik a járásán... Ez is attól függ, mennyit kapott. Ha az előbb említett mennyiség így beütött, akkor szarul bírja a piát, ha többet ivott, akkor meg a szülők felelőssége, hogy felügyeljék a fogyasztást
2020. júl. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem az, ha pl. nagyobb alkalmakkor, családi ünnepségekkor koccintáskor ihat egy kevéske alkoholt a gyerek, az még okés. Viszont az alkohol vedelése szerintem az ég világon senkinél sem normális, pláne egy kisgyereknél.
2020. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem.nor.alis az alkohol sejtmereg, idegmereg. Idegrenszert roncsolja. Legkarosabb a gyerekekre es a serdulokre.

Ok belenyal valamibe de mi a f..nak kell itatni? Egy gyerenel az alkoholmergezes rohadt gyorsan be tud allni es bele is halhatnak.


De hat vegul is hol mashol.tartana a vilag. Baratom lanyanak a sajat edesanyja javasolta suliba indulas elott ne sort igyon mert az budos es konnyu.megerezni hanem vodkat! Ertitek kozepsuliban valaki a lanyanak ezt tanacsolja. Es ez szulonek nevezi magat.

2020. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!