Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért nem tudnak normálisan...

Miért nem tudnak normálisan tűzijátékozni? Miért ennyire béna mindenki!

Figyelt kérdés

Fellőnek 1-2 rakétát, meghallom a pukkanást, szaladok az ablakhoz, gyönyörködni benne, és abba hagyják...

Majd órákig semmi, majd megint fellőnek egyet, és megint csönd... Várod, hogy mindjárt lőnek még de nem!


Miért ennyire bénák? Miért nem tudnak normálisan tűzijátékozni?



2014. dec. 31. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Téged akarnak idegesíteni.
2014. dec. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
mert az egy két pukkanásos tüzijáték 1000-2000 forint, a komolyabb 10 ezer.
2014. dec. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert így tovább tart.:) Még messze az éjfél, nem akarják ellődözni mindet. Ez nem a bénaság miatt van így, hanem spórolás miatt.
2014. dec. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy 2-3 ezer egy ilyen dolog, ezért akarom másokét nézni!
2014. dec. 31. 17:21
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Egy komolyabb tűzijátéktelep 10 ezernél kezdődik tudtommal én már 4 éve nem foglalkozok ezzel mert ha csinálok akkor legyen komolyabb és látványosabb de arra egy vagyont kell költsek és én inkább olyan dologra költöm a pénzem ami maradandóbb és nem okoz veszélyt sem. Egyszer volt hogy szilveszterkor majdnem okoztam egy kis gondot egy egyszerű lepke szerű felrepülő valamivel és bizony egy fára ment rá amibe megakadt és majdnem felgyulladt az, pontosan már nem emlékszem mert volt vagy 8 éve. Meg egyszer volt hogy összedobtunk pénzt egy társasággal elég sok összegyűlt 70 ezer forint körül és jól bevásároltunk belőle, akkor elég nagy tűzijátékot rendeztünk a közeli parkba ahol elég tiszta volt a terep nem veszélyeztetett semmit, de egy idiótának köszönhetően majdnem tragédia lett a vége ugyanis bénán támasztotta ki a kilövő telepet és az felborult aztán repkedtek összevissza a rakéták a mázli az volt hogy egy üres útra ment minden és szerencsére időbe tudtunk jelezni az autósoknak hogy álljanak meg ne menjenek tovább ameddig be nem fejeződik, akkor szerencsére nem volt belőle baj csak egy betonkerítést mázoltunk feketére vele nagyon már nem is emlékszem de én azóta ezekből inkább kimaradok, a buli most laza lesz nálunk szűk baráti körrel leszünk és ennyi, este meg simán tudunk gyönyörködni mások tűzijátékaiba, erre felé sok pénzes ember lakik akik zsákszám vásároltak be szóval pár órán belül lesz itt annyi tűzijáték hogy csak forgolódunk kell egy helyben.


Egyébként még törvényileg nem szabad használni őket 18:00 kor lehet holnap reggel 5:59 ig.

2014. dec. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
menj, szundikálj egy kicsit, aztán éjféltől gyönyörködhetsz(ingyé)
2014. dec. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én rengeteget veszek hozzánk majd jöhetsz nézni ha akarsz lesz annyi, hogy beszarás.
2023. febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!