Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az ha valami konflik...

Miert van az ha valami konfliktus van akkor ugy erzem leblokkolok?

Figyelt kérdés
Neha szeretek kinarni klubbokba, discoba ahol az emberek sokszor kotekednek vagy a baratnombe. Nem tudom kezelni a hekyzeteket. Multjor is beszoltak a baratboknek en persze egybol visszaszoltam ereztem megy fel az adrenalin bennem legszivesebben leutottem volna mert nagyon pofatlan volt a csavo, de ilyenkor erzem hkgy remeg a labam kezem az idegtol. Ereztem hogy a combom vadlim feszul(bedurrant). Viszint ilyenkor felek is egy kicsit a kovetkezmensektol vagy ha en jovok ki rosszul. Tarrok a konfliktustol nem szeretem a ko fliktusokat. Kulsoleg eleg eros dizikukom van 183 centi 90 kilo olyan 10%testzsirral es mar 2 eve thai boxolok. Viszint felek higyha belemegyek egy balheba engen vernek issze vagy nem tudom lereagalni. Toetenhet olyan hkgy egy verekedes soran keotelen leszek utni az udegtol? Vsgy ilyenkor erosebb lesz az ember?

#Verekedea #Ko fliktus
2020. júl. 18. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek, akikkel nem èrdemes foglalkozni...
2020. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De ha ok kotekednek..?

Mit csinaljak hkgy ne blokkoljak le.

2020. júl. 18. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!