Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha Lázas vagyok és...

Mit tegyek ha Lázas vagyok és nem akar elmúllani? Szedek gyogyszert és sehol semmi nem gyogyulok meg már 1 hete lázas vagyok folyamatossan 38,0 vagy a fölött van a lázam?

Figyelt kérdés

2020. júl. 19. 00:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Beülsz testmeleg vizbe aztan labadnal csotrgatod a hideg vizet a kadba mig az egesz at nem hül.


Valamint igyal sok vizet mert azzal tudja megvalositani a höleadàst a szervezet

2020. júl. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha màr vacogsz a kàdban az nem jo mert akkor höt fog termelni a szervezet szoval csak lightosan de hutsd a vizet
2020. júl. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hagyd a lázat had gyógyítson, pihenj!
2020. júl. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Holnap reggel hív fel az ügyeletet, és kérj tesztet..
2020. júl. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet korona is akár. Hívd az orvost, ez nem normális, pláne így nyáron.
2020. júl. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Korona gyanús (a hőmérséklet is,és hogy nem múlik,a sima lázat enyhíti a lázcsillapító,vagy el is múlik állítólag).

Vagy az ügyeletet hívd de holnap mindenképp a háziorvosodat,ő megmondja a továbbiakat.

2020. júl. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az megvan, hogy éppen koronavírus járvány van?

Remélem az elmúlt egy hétben azért végigjártad az összes boltot és gyógyszertárat is ilyen állapotban, hogy fenn tudd tartani az otthon gyógyítást

2020. júl. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy? Nekem nyáron volt mononukleózisom, 3 hétig voltam 38,5-ös lázzal. Mármint 20 éves koromban. (Persze most meg koronavírus járvány van, szóval nem tudni.)
2020. júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
koronavirusnak nem csak a láz a tünete hanem az is hogy nehezen kap levegőt és száraz köhögés nekem egyik sincs csak szimplán lázam van
2020. júl. 19. 09:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk én 1-2 nap után is dokihoz mentem volna. Lehet valami gyulladás van a szervezetedben.
2020. júl. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!