Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan jöjjek rá mi életem célja?

Honnan jöjjek rá mi életem célja?

Figyelt kérdés
máj. 3. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Ismerd meg előbb saját magad, hogy tudd, mi az, amit élveznél, mi az, amit szeretnél, érdekelne. Utána rá fogsz jönni.
máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Adj Te neki célt.
máj. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ó én már 39 éve keresem :)


8 munkahelyen vagyok túl, 5 hosszabb kapcsolaton, 3 költözésen 3 városba időnként haza....van jónéhány plusz végzettségem/vizsgám.


Megunok mindent egy idő után.


Nincs különösebb életcélom.

máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Önismerettel. Olvass, ha teheted menj terápiába. Próbálj ki sok mindent, figyelj magadra, hogy melyiket csinálod szívesen. Ne halogass semmit, mert rohannak az évek.
máj. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez így van, tudnod kell te milyen vagy, mik a jó, és igen, a rossz tulajdonságaid. Mi az amit szeretsz, amiben jó vagy.
máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbálkozni kell, új dolgokat és helyzeteket kipróbálni, hogy lásd, mi megy jól, miben van tehetséges és (!) mi az, amit szívesen is csinálsz.

Nem könnyű, nem is hangzik annak, meg közben sok bukkanó, sok csalódás is lehet, de megéri.


Nekem például az segített, hogy egyre többet és egyre jobban kimozdultam a komfortzónámból, ami ráadásul gimi alatt elég szépen be is szűkült a rossz osztályközösség miatt is. Amióta pedig rendszeresen feszegetem a határaim, boldogabb is vagyok, spontánabb, és nagyon sok dolgot megtanultam magamról.

Szóval érdemes ilyenekkel foglalkozni.

máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!