Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komfortzónának számít az...

Komfortzónának számít az autód is?

Figyelt kérdés

Akik az ilyen önfejlesztésről írnak, ezt érdekes módon kihagyják belőle.


Így fejleszd magad, úgy érd el a céljaid, lépj ki a komfortzónádból: mondja ezt egy kényelmes autó védelméből ahol megy a klíma.


Ha ki akar lépni a komfortzónájából, akkor szálljon ki a kocsijából és szerintem menjen futva! :D Hát az kívül lesz a komfortzónán az biztos.



2020. júl. 20. 11:11
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

A komfortzóna mindenkinek mást jelent, mindenkinek más az, ami kicsit nehezebb. Nekem pl. mindegy, hogy kocsival, biciklivel vagy gyalog megyek, de van, aki évek óta csak kocsival megy mindenhová, annak nyilván komfortzónán kívül fog esni egy tömegközlekedés pl.

Másrészt mondjuk nem hiszem, pont erre a fajta komfortzónából kilépésre mondják azt, hogy a sikerhez vezet, de ki tudja, még az is lehet :D

2020. júl. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem nincs is autóm, és valahogy nem is motivál, hogy legyen. Páromnak sincs.


Ne keverd a szezont a fazonnal. Egyébként pedig kinek mi az igénye.

Nagyon nem erre szokták mondani, hogy lépj ki a komfort zónádból.

2020. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kocsijából kiszállva nem lép ki a komfortzónájából az, akinek klímás az autója. A komfort kényelmet jelent, a zóna meg az embert körülvevő világ, vagyis lakhely, lakás, munkahely stb. Komfortzónából kilépni a vadonban lehet, ahol nem működik se a mobiltelefon, se az internet. Nincs vezetékes víz, nincs áramszolgáltatás, nincs főzéshez gázpalack.
2020. júl. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én imádok futni, tehát nekem pont hogy a futás jelenti a komfortzónámat. :D

Autóval utazni nem szeretek, nincs is autóm.

Szerintem a komfortzóna azt a környezetet jelenti az ember számára, ahol kényelmes neki, minden egyszerűen elérhető számára. Ez pedig mindenkinek mást jelent.

Ha valaki nem szeret sportolni, de mégis kiszáll az autójából futni, akkor valóban kilép a komfortzónájából, viszont az ilyen lépések valószínűleg nem fogják közelebb segíteni a céljai eléréséhez.

Akkor van értelme cselekedni és kilépni a komfortzónánkból, ha hasznunk is származik belőle.

2020. júl. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kocsi lenne pont a komfortzóna elhagyása. Most tanulok vezetni, ellenben 10 éve futok.
2020. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Te nagyon együgyű vagy :D

A komfortzónát nem egy fizikailag lehatárolt térként kell értelmezni elsősorban (bár úgy is lehet, de semmiképp sem ad teljes képet a problémáról)

2020. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szeretek a komfortzónámban lenni. :)
2020. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

# 6


Én sem csak fizikailag értem a komfortzónát, de tagadhatatlan hogy egy kényelmes autó is része ennek a zónának.

2020. júl. 20. 13:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Te kevered a komfortzónát a kényelmi szemponttal.
2020. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!