Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Próbálta már innen valaki a...

Próbálta már innen valaki a lézeres szőrtelenítést?

Figyelt kérdés
Ha igen,tényleg örökre eltűnteti a szőrt?Mennyibe kerül és milyen testrészeken csinálják?Hol lehet ilyet csináltatni?

2020. júl. 20. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem örökre, de tartós lesz és ha vissza is nő majd, az sokkal gyengébb lesz, nem olyan, mint most. Az ára leginkább attól függ, hogy mekkora területet szeretnél megcsináltatni, neked hány kezelésre van szükséged, de biztos helyfüggő is azért. Kb bárhol lehet, szemöldököt nem, mert az túl közel van a szemhez, de amúgy talán mindenhol máshol alkalmazható. Elég elterjedt lett, szerintem minden nagyvárosban van már. Keress rá és náluk tudsz is akkor majd érdeklődni a konkrét árakról.
2020. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
En azt halottam rola hogy lyukacsos marad utana a bör
2020. júl. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Maskor nem irom le senkinek. Tanultam a lepontbol;)
2020. júl. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekem villanófényes szőrtelenítőm van.Nagyon jó,csak lusta vagyok használni.Vissza nő a szőr egy idő után,ha nem használod.Én ritkán szoktam,de ahhoz képest,amilyen előtte volt,szinte nem látszik.
2020. júl. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Darth Vader próbálta, de ráment a karja:DDD
2020. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
65%
Én kipróbáltam. Életem legnagyobb hibája volt. Szerintem nagyon káros.
2020. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
21:38-as,hogyhogy?Mi történt?
2020. júl. 30. 23:17
 8/10 anonim válasza:
65%
Rengeteg heg, színeződés ,meg is égetett. Egyértelműen megbántam. Igaz, a szőr szempontjából hozott javulást. De lett más helyette..
2020. júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
65%
Ja és itt írta valaki, hogy lyukacsos lesz a bőr. Hát nekem Valóban az lett. Jóval nagyobb a kár mint amilyen előtte volt. Nyilván azért ez szakember függő is. Nekem nem sikerült.
2021. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Azóta alaposan utána jártam a témának, tapasztalatoknak, tényeknek és szakértői véleményeknek is.

16:44-es, én zöld kezet adtam, én is hallottam rengeteg helyről, hogy lyukacsos lesz utána a bőr, valamit jóval érzékenyebb és egészségtelenebb lesz utána. Igazából az egyetlen pozitív hatása a többnyire negatívok mellett, hogy egy ideig nem lesz szőrös- de egy idő után minden esetben visszanő, teljesen végleges szőrtelenítés tehát nem létezik, csak úgy hívják.

Sokaknál a rendszeres használattól kialakult mindenféle bőrbetegség illetve bőrprobléma a napfényre való jelentősen megnövekedett érzékenységtől(sokkal hamarabb leégnek azóta) az allergiákon keresztül, ami korábban sosem volt, egészen a bőrrákig bezárólag.

A bőr pedig a tapasztalatok alapján mindenkinél lyukacsos lett.


Volt balszerencsém azóta egy ilyet végignézni egy ismerősön, és eszem ágában sincs ilyet csináltatni, pedig amíg információim hiányosak voltak erről addig nagyon vidáman tervezgettem ezt.


Szóval, sajnos bármilyen szomorú, több kárt csinál mint hasznot.

2021. febr. 5. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!