Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbálta már valaki a Philips...

Próbálta már valaki a Philips (vagy esetleg más márkájú) lézeres szőrtelenítőt?

Figyelt kérdés
Amit otthon is lehet használ. Elégedett vagy vele? Megérte?

2013. júl. 8. 23:57
 1/3 A kérdező kommentje:
*villanófényes szőrtelenítő
2013. júl. 8. 23:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, a Homedics Me My Elos gépet vettem meg pár hónapja nagy hezitálás után és nagy meglepetésemre működik!! Azt kell mondjam megérte, mert mindig is problémát jelentett számomra a benőtt szőszrál gyantázás után, szóval ez a gép gyógyír a problémámra. :) Nem beszélve arról, hogy milyen sokáig sima vele a lábam. :) Nem nagy reményt fűztem hozzá, mivel már befürdötem 1-2 dologgal, korábban elektrolízíses tartós szőrtelenítőket vettem. Hát az nem ért nekem semmit, csak kidobtam érte a pénzt. Bár a Me Elosnak borsos ára van, de muszáj volt megvennem, mert annyi mindent olvastam az ilyen gépekről, jót is, rosszat is, gondoltam, ha nem válik be, ez van, többet nem próbálkozom ilyesmivel. Ha meg igen, szereztem magamnak otthonra egy jó kis gépet. Így is lett. :) Imádom, nekem nagyon bevált. Rengeteg helyen ki sem nőt a szőr, néhol csak foltokban, az is ritkább, vékonyabb, gondolom ott, ahol nem kezeltem rendesen, mert erre oda kell figyelni, hogy minden részre odakell helyezni a lámpát, de nem akartam térképet rajzolni a lábamra. :) És ez a gép azért jó, mert sötétebb bőrűeknek is ajánlott, mint pl most nekem, mivel elég napbarnított vagyok. Szőke, vörös, világos szőrre azonban nem ajánlják, akkor nem hatásos.
2013. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) És kell később venni hozzá új villanóbigyulákat? A Philips honlapján vmi olyasmit olvastam, hogy 80ezer villanásig jó. Ez kb. mennyi alkalomra elég?
2013. júl. 19. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!