Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a nagyon pici...

Mit gondoltok a nagyon pici gyermek fotójának közösségi oldalakra történő feltöltéséről?

Figyelt kérdés

2020. júl. 22. 11:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10

Ráadásul hiába állítom be, hogy csak ismerősök láthassák a képet, ha valaki közülük lementi és tovább osztja máshol.... ebbe sokan nem gondolnak bele sajnos.

Nem értem, miért nem felel meg egy megbízható(bb) privát üzenetküldő megoldás, tényleg csak a legközelebbi rokonoknak, ismerősöknek.

Ja, akkor nem lehetne 500 lájkot kapni.. :/

2020. júl. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy-egy aranyos fotó belefér 1-2 havonta, mondjuk a történetbe. Vagy pár havonta az idővonalra. Egyrészt én is így csinálom, másrészt nincsenek pedofil ismerőseim szerintem, bár van pár akit nem ismerek személyesen de akit nem akarom hogy lássa, azt beállítom külön. Ezeket a kakis-nyakig kajás képeket nem tudom honnan veszik az itteni válaszolók, én ilyet nem láttam még, pedig sok ismerősömnek lett gyereke mostanság. Csak a munkahelyemről van legalább 16.. Viszont egyvalaki közülük külön profilt csinált a picinek miután megszületett és mindig meg is jelöli😅 a napokban érkezik a második babájuk, biztos lesz annak is
2021. febr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!