Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen jellegű képek/egyebek...

Milyen jellegű képek/egyebek feltöltését tartod a Facebook túlzásba vitt használatának, és milyenekről gondolod, hogy belefér?

Figyelt kérdés
2015. okt. 14. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Az egész F.B. túlzás.
2015. okt. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

hobbiról mehet, legyen bármi. vagy munka. pl. körmös, kozmetikus, séf ismerősök képei.

-egyszer egyik (volt) ismerősöm megosztotta, hogy egy csaj az ölében ül, meztelenül. Ez tükörszelfi volt, a nő feneke volt látható. Gusztustalan volt és meghökkentő. DE talán be voltak csak szívva...

-A folytonos szelfi sem érdekel: köszönöm a szülinapi köszöntéseket-szelfi, kutyás-szelfi, nyaralunk-szelfi ( úgy van, hülyeee, hadd raboljon ki valaki közben...), stb. a "most csinálok egyet, hogy lássak pár lájkot,majd kiteszek hozzá egy idézetet"szelfik is.

-Meztelen babaképek. Totál újszülött véres képek. Szopizós kép. anyuci meztelen cicijén fekszem-kép


(majd folytatom szerintem, egyelőre ennyi)

2015. okt. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Első, akkor nem neked szólt. Második, köszönöm.
2015. okt. 14. 22:17
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen szelfi olyan szelfi, amit kizárólag magáról készít az illető társaság nélkül. A társasággal ellőtt szelfi még belefér elvégre egy hóbort, de magát ne fotózgassa már és tegye ki, mert számomra szánalmas. :D


Szülinapi köszöntések, névnapi köszöntések szintén. Saját vélemény a migrációval kapcsolatban, amikor semmilyen komolyabb végzettsége nincsen, aminek köszönhetően igazságtartalmú információkat tudna mondani. A saját egyszerű véleményét ossza meg a haverjaival egy fröccs mellett. :D 22/f

2015. okt. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

Ezek a kvízek meg generátorok, hogy "ki a lelkitársad" meg ilyen barom appok.

Túl sok kép a gyerekedről, ahogy alszik.

Túl sok kép a kutyádról/macskádról.

Képek a kajádról minden második nap.

Mindig mindenhová kommentelgetés, hozzászólás.

"Lájk és megy üzibe : ...." okosságok

Hatodik kép a szombati buliról.

Hetente profilképcsere.

2015. okt. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

tök mindegy,hogy kép,vagy zene linkelés,szöveg kiírása..hogyha rengeteget tesz valaki fel akármelyikből,az túlzás


(de a legjobban az zavar,mikor valaki minden hónapban új profilképet tesz ki,és közben még külön képeket rak fel szinte csak magáról,de magáról sokat..)

2015. okt. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
jajj.....volt szomszédom az migránsokoskodik, de csak összegez, meg kijelenti, hogy nem lesz ez jó...mond is valamit, meg nem is...igazából nem mond semmit.
2015. okt. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"már megint hétfő"

"ezaz péntek"

"oszd meg pénzfa"

"ha megosztod nyerhetsz egy pár cipőt a bokádra"

az idősebb korosztálytól


aki mindent megoszt belájkol ész nélkül


aki minden áldott nap feltölt magáról egy képet (ugyanaz a beállítás, ugyanaz az arckifejezés) hozzá pedig egy elcsépelt idézetet...na ezek :)

2015. okt. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A rengeteg gyerek fotót/videót túlzásnak érzem, ahogy a héten a 20. "jajj de boldog vagyok, mert gyönyörű vagyok" csücsörítős kép feltevését is soknak tartom. Én sem vagyok egy csúnya csaj, fiatal is vagyok, de sosem tettem fel magamról heti szinten képeket. Nem kell mindenről mindenkinek tudnia.
2015. okt. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

- rengeteg gyerekfotó

- mit eszik

- mit hallgat/mit néz éppen

- "bölcs" idézetek

- politikai megnyilvánulások

- hol van épp (mozi, étterem, konditerem, stb)

- egymillió ugyanolyan önarckép

- szerelmi bájolgások az üzenőfalon (komolyan, ezt miért nemn lehet privátban?) Ja, akkor nem látja más...

2015. okt. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!