Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet kibírni azt, hogy...

Hogy lehet kibírni azt, hogy nem beszélsz senkivel a szükségesen kívül?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy nap mint nap csak kollégák, de se szülők se mások?

2020. júl. 22. 20:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
62%
Mi bajod van húszas???
2020. júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre válaszolva...O.o

Bocsi, hogy közbe trollkodok itt skacok, de...:

Szóval... Van akinek ennyi elég, csendes személyiség, nem létszükséglete a csevegés, vannak ilyen emberek, akik szépen megvannak hangbéli kommunikáció nélkül.

De amúgy vannak olyan emberek, akiknek van egyetlenegy barátjuk, párjuk, tesójuk, bárkijük, akivel elég nekik beszélni.

Ha munkahely központubb a dolog, akkor simán úgy, hogy vannak olyan embertípusok, akik nem szeretnek munkaközben "feleslegesen" beszélni, mert nem tudnak hatékonyan dolgozni.

Van akinek csak ilyen az igénye, nem mindenki szószátyár, meg van aki nem is szereti a felesleges beszélgetéseket, sőt van olyan is, akit idegesít, ha nem tud tőle hatékonyan dolgozni.

2020. júl. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az is sok ha a kollégákkal foglalkozni kell :D
2020. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Ami engem illet nagyon nehezen, de hozzászoktam, mert bele vagyok kényszerülve. Csak a szüleimmel beszélek, mindenki mással csak akkor ha nagyon muszáj. Személyiség zavarom van, ami olyan szorongást okoz, hogy a szívroham környékez, ha beszélni kell valakivel, még írásban is.
2020. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
51%
#24 Ez borzasztó :( Még írásban is nehéz a kommunikáció? Ez hogyan? :O
2020. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém súlyos szociális fóbiás volt. Évek alatt szokta meg a legjobb barátaimat, úgy hogy egyikkel még össze is barátkozott. De ő szűk családon kívül volt, hogy egy évtízedig sem beszélt mással.
2020. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
77%
Nem okoz különösebb problémát, sőt jól érzem magam, ha munka után már nem kell senkihez szólni.
2020. júl. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
50%

#25: Mindenféle testi reakció történik, ha kapok egy üzenetet, felhívnak vagy nekem muszáj írnom valakinek. Vér szökik a fejembe, bepánikolok, felgyorsul a légzésem, izzadok, van hogy szédülök is, ledermedek, mintha moccani sem tudnék.

Egyszerűen megöl a szégyen attól, hogy létezem. Nem akarom, hogy lássanak, nem akarom, hogy szóljanak hozzám, nem akarok semmiféle kontaktusba kerülni semmilyen más emberi lénnyel.

2020. júl. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
90%

28.


Azért, mentálhigiénés szakember segítségét igénybe veszed, remélem? Nem kötekedésből mondom ezt, de a leírtak alapján elég súlyosnak tűnik ahhoz, hogy kezeletlenül hagyd...

2020. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
70%
#28 Sajnálom!
2020. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!