Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a média mennyire...

Szerintetek a média mennyire manipulálja az embereket?

Figyelt kérdés

2020. júl. 23. 11:09
A kérdező szavazást indított:
Teljes mértékben
Valamennyire
Kicsit
Nem mindenkit lehet
Nem hagyom magam
Semennyire
Egyéb
51 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Itthon is megy a néphülyítés már nagyon régóta, több évtizede, már a komminuzmus előtt is.

Ha usankát nézed ott teljes majomház van mindkét oldalról.

2020. júl. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Túlságosan is én szerintem. Már a független médiában sem szabad megbízni.
2020. júl. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Maximálisan hülyitik az embereket

Pont tegnap néztem egy háborús dokumentumfilmet, ami félig volt csak talán igaz


Ilyen szövegeket mondtak benne, hogy:


- Franciaországot megtámadták a németek a második világháború alatt

Ez nem igaz, a valóságban a franciák küldtek hadüzenetet Hitlernek de a háborút elbukták a franciák még angol segitséggel is


- A Wehrmacht nőket erőszakolt meg a keleti fronton ezért az orosz katonák is bosszúból 2 millió német nőt erőszakoltak meg

Ez sem igaz: a németek nem erőszakoltak meg nőket egyik fronton sem ugyanis hadbíróság járt érte.

A Wehrmacht katonák fel voltak szerelve gumi óvszerekkel, szexuális aktust meg a szegényebb országokban már egy negyed kiló kenyéért cserébe is lehetett megvalósitani az ott élő nőkkel vagy működő bordélyházakban de szó sem volt erőszakról vagy csak igencsak elvétve fordult elő ilyen eset a németek részéről

Egyébként is a németek nem zaklatták a civil lakosságot főként a Wehrmacht nem, volt azoknak éppen elég bajuk a keleti fronton a sárral a hideggel meg a sok meneteléssel meg a szovjetekkel

Ezzel ellentétben az oroszok mint az állatok végigerőszakolták egész közép és nyugat európát a 12 éves kislányoktól kezdve a 60 éves öregasszonyokig mindenkit megerőszakoltak nagyjából úgy 2 millió nőt, amiből 5000 öngyilkos is lett utána emiatt


- Hitler giccsparádét rendezett Münchenben

Ez nem volt "giccsparádé" hanem a 2000 éves Németország kultúrális napja volt hivatalosan, amin bemutatták a német történelmet egy nagy felvonulás keretében korhű ruházatban beöltözve (annyi torzítás volt a dologban ,hogy Hitler mindenhova horogkereszteket rakatott fel amik mondjuk épp nem illettek bele a német nép történelmébe, mivel magát a horogkeresztet mint szimbólumot csak Hitler kezdte el csak használni, a horogkereszt nem volt a német történelem része akkor még, csak ma már az)


- Goebbeles összeégett testét az oroszok találták meg és az összeégett arcáról sugárzott a gyűlölet

Nemtudom ki látta Göebbelsről a halotti fotókat,(ide nem linkelem be a képet mert törlik de rá lehet google-on keresni)

Én nem látok mást csak egy csúnyán feketére összeégett holttest maradványait, amiből még az is nehezen felismerhető, hogy Göebbels lenne az egyáltalán,(az oroszok is csak a lábprotéziséről tudták beazonositani a személyét) nemhogy még "gyűlölet sugározna az arcáról"


Szóval ez már a totális szélsőbaloldali agymosás kategóriája ami történetben van valamennyi igazság és történelmi alap és erre épitik rá a hazugságokat meg az agymosást

2020. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem inkább az emberek, akiket manipulál a média, manipulálják a többi embert. :D Én nem igazán követem az eseményeket. A híreket is ritkán, a trendeket meg aztán tényleg nem. Nem nézek TV-t nem böngészgetek YouTube-on, a Facebookon és az Instán is nagyon kevés dolgot követek, azok sem ez a kategória. De mégis néha azon kapom magam, hogy hasonló dolgokra cuppanok rá, mint a többiek. Hasonló zenékre akadok rá, hasonló divat tetszik, stb... És ezeket jellemzően másokon vagy másoktól látom random az utcán, ismeretségi körben, stb. Szóval el sem lehet kerülni ténylegesen.
2020. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!