Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Műszaki cikkeket áruló boltokb...

Műszaki cikkeket áruló boltokba miért ilyen bunkók az eladók?És miért nem foglalkoznak a vásárlóval?

Figyelt kérdés
Frusztráltak vagy mi?

2020. júl. 4. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

PL hol? Szerintem ne általánosítsunk, bár én nem járok gyakran ilyen üzletekbe de electrolux vagy mediamarkt (vagy here tudja már, hol) nekem pozitív tapasztalatom volt a dolgozókkal.


A bunkóság meg nálunk nem egy ritka vonás, azt máshol is megtalálod.

2020. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Veszprémbe. Euronics és média markt. kritikán aluli a kiszolgálás.
2020. júl. 4. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1, Lehet, hogy így kendőzik az adott, számtalan műszaki kütyü iránti nem tudásukat;

2, Nem lenne jobb feléjük jelezni inkább ezt az észrevételt?

2020. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Felénk is bunkok azzal akik àtlagnak néznek ki, de pl 40 es ffi kvalifikàlt üzletemberek elött meg csusznak màsznak (apàval mentem vissza reklamalni mert nem azt kaptam amit kertem. Engem felvallrol kezeltek vàsàrlàsnàl korabban, aztàn apàt meg körbelihegte mindenki mikor visszamentem es hat kiderült a vezetöjük még a spanja is)


Öltözz be vmi sàrmos gazdagnak es menj be ugy. Ajanlom.

2020. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
veszprémi vagyok, de idén még nem voltam egyikben sem. Médiában meg már elég rég. De hozzánk férfi jött oda, ő segítőkész volt. Mikor tapasztaltad ezt?
2020. júl. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3 éve voltam mindkettőben és csak álltunk fél óráig és senki sem foglalkozott velünk
2020. júl. 8. 12:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehéz lehet ám 3 éven keresztül cipelni egy ilyen sérelmet :DD Köszi
2020. júl. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!