Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha cikinek érzem,...

Mit tegyek, ha cikinek érzem, amikor tampont veszek?

Figyelt kérdés

12 éves korom óta menstruálok, mindig anyum vette meg nekem a betétet meg a tampont. Max 5x vettem magamnak meg, és akkor is cikinek éreztem. Ez még 12-13 évesen elment, de most 17 évesen már cikinek érzem, hogy cikinek érzem (xd). Tudom, hogy nem ciki, és olyan, mintha kenyeret vennek, de mindig olyan cikinek érzem megvenni, pedig semmi ciki nincs benne. Olyan gáznak érzem, mert nem elég, hogy menstruálok, még a vásárlással is "kínlódok".

Ennek lehet az az oka, hogy a legelső és a második menstruációmkor cikis helyzetbe kerültem. Mit tegyek?



2020. júl. 29. 12:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Rendeld meg neten, és kérd postadobozba, vagy hogy hívják. Amúgy a vécépapírral mi a helyzet?
2020. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
van menstruációs box is amit házhoz küldenek.
2020. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férfi nem tartja cikinek, ha a nejének vesz, akkor te miért?


Mesélek egy példát: férjem, egyik lányommal vásárolt, elfogyott kint a betét, kérdezi a biztonsági őr, hogy mit keres ennyire mondja, hogy mit, erre a fazon jó hangosan az egész üzlet füle hallatára Mari hozz ki betétet.Természetesen az elsőtől, az utolsó szempárig mindenki a férjemre meredt, a gyerek mögé bujt és fuldoklott a röhögéstől:D A férjem nyakig vörösödve, mint egy hős fizetett a kasszánál:D

2020. júl. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szóval jusson eszedbe ez a történet, mikor cikinek érzed:) Nem ciki semmi ami természetes emberi szükséglet és megkönnyíti az életedet eü-ileg.
2020. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Rendelj egy raklappal, problem solved
2020. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Mert szerinted a pénztáros nők nem vesznek tampont/betétet?

Mi lesz ha óvszert kell venned, vagy esetleg fogamzásgátlót váltasz ki?

2020. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Vedd meg magadnak minden hónapban, a 3. után már nem lesz ciki, rá fogsz jönni, hogy senkit nem érdekel.
2020. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Azért, mert mindig anyukád vette. Ha már folyamatosan Te fogod megvenni már semmi ciki érzésed nem lesz. Velem is ez volt bár én nekem kezdetektől magamnak kellett venni elején nagyon gáznak éreztem. Most (21 éves vagyok) már nem is érdekel, tök természetes.:)
2020. júl. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Én szoktam a feleségemnek tampont venni és én sem érzem cikinek. Simán megveszem a vécépapírt is és a síkosítót is. Mi ebben a ciki?
2020. júl. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%
Én vennék neked. F
2020. júl. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!