Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én egy Little vagyok (age...

Én egy Little vagyok (age player) és szeretnék magamnak venni kifestőt. Tudtok ajánlani valami olysmit ami aranyos? illetve szerintetek ez pl aranyos kifestő lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek aranyos dolgokat színezni, nagyon leköt, de olyan kevés ami valóban cuki és pl ezekből nincs sample belőle. Boltban meg szégyellős vagyok, megnézni. Mit ajánlotok?


[link]


2020. júl. 29. 20:42
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
nem, akkor nem, de ez mégis ezt váltja ki, tudom hogy nem normális ennyire, de cikinek érzem :D
2020. júl. 29. 21:20
 12/21 A kérdező kommentje:
amiatt félek, hogy mivel átlapozom őket és megnézem melyik tetszik, így rájönnek hogy nekem kell, meg egyszer bementem egy boplétba és megkérdeztem hol vannak a kisfestők, megmutatta a nyanya és megkérdezte, hány éves a gyerek :S erre mit mondjak? elszaladtam.
2020. júl. 29. 21:36
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, istenem, 25 évesen hogy lehetsz ennyire életképtelen? Mondjál egy számot, hogy "hány éves a gyerek". Nem fogják kiküldeni a lakásodra az FBI kommandót, hogy van e annyi idős gyereked.
2020. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos. :D Ne parázz már. Máskor vágj rá egy számot, ha a gyerek korát kérdezik, de nyugodtan mondhatod azt is, hogy neked kell. Hidd el, nálad jóval durvább dolgokkal, emberekkel is volt már dolguk. :)
2020. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

1, a boltban nem szoktak kérdezősködni

2, egy rakás ember átlapozza az ilyeneket, mert szart senki sem akar a gyerekének venni

3, még ha ki is mondod hogy "üdv, ezeket a színezőket saját magamnak veszem, nem pedig egy gyereknek" nem fog történni semmi

4, ez a "little" dolog akkor normális ha képes vagy kilepni belőle, és nem vagy 0-24 egy ijedt virágszál, akire másnak kell gondot viseli.


26 éves vagyok, van bennem valamennyi gátlásosság és meg szokott bennem fordulni néha hogy mit gondolatnak mások arról, hogy éppen mit csinálok, de ez sosem akadályoz meg abban hogy megtegyem azt amit akarok. Ha megakadályozna, akkor segítséget kérnék a gátlásaim legyőzésében.

Nyugi. Az emberek többsége leszarja ezeket. Ha meg nem, mégis mikor látod ezen kívül az eladót? Soha.

2020. júl. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
rendelj akkor netről...
2020. júl. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Telibe leszarná mindenki a boltban, hogy kifestőket veszel, hisz alapból felnőttek veszik őket. Érdekes lenne, ha az óvodások önállóan mennének vásárolni maguknak.
2020. júl. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
71%
Én nem tudom mit jelentenek ezek a szavak a kérdésedben, de én letöltöttem egy színezős játékot a telefonra, minden nap új képek vannak benne, és teljesen leszedál :D totál rá lehet függni.
2020. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az megvan, hogy pár éve óriási divat felnőttek körében is a színező? Besétálsz egy boltba és megveszed, a kutyát nem fogja érdekelni.
2020. júl. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A kérdező nem felnőtt színezőt akar, hanem gyereknek valót! :D A kettő teljesen más.
2020. júl. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!