Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Debrecenről?...

Mi a véleményetek Debrecenről? (emberek,környezet...)

Figyelt kérdés

2020. júl. 30. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

A legjobb ütemben fejlődik. Múltkor nézegettem, hogy jelenleg miminden épül ott...

Hát, szerintem 10 éven belül Magyarország egyik legfejlettebb városa lesz.

2020. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Az ottani drága ingatlanárak jólétről árulkodnak.
2020. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Én debreceni vagyok és szeretek itt lakni, de egy dolog biztos: itt még képzettséggel is nagyon nehéz normális munkahelyet, tovabb megyek, egyáltalán munkahelyet találni.
2020. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Szeretem, mint várost, mert hangulatos, könnyen átlátható, legalábbis hamar meg tudtam jegyezni mi, merre, hány méter. Rengeteg kikapcsolódási lehetőség van. (hobbynak, beülős helyek, szabadulószoba, stb...) A tömegközlekedés is teljesen rendben van szerintem. Diákként a munkavállalásról/keresésről nem tudok még véleményt formálni. Könnyű megszeretni, nem túlzsúfolt, nem érzem azt, hogy megfojt, de azért eléggé színes város.
2020. júl. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. júl. 30. 23:54
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Szeretek Debrecenben élni, de szerintem, akik nem ide születtek, azok ritkán szeretik meg ezt a várost. Kedves emberekből nincs túl sok, mosolyt nem igen látsz senki arcán. Sok a hajléktalan, a kisebbség is, mintha egyre több és több lenne. Az ingatlan árak kb.mint pesten, egy normális albérlet is 120 ezernél kezdődik, miközben a fizetések lentebb talán nem is lehetnének. A közlekedés katasztrófa, parkolóhely kb. sehol sincs, még a fizetős helyek is fullon szoktak lenni. Igaz, hogy fejlődik a város,például a nagyerdő környéke nagyon szép lett, mondjuk én régen is szerettem, de most sokkal nagyobb élményt nyújt. Illetve bár, nem egy bulis város, de sok a beülős hely, amik nagyon hangulatosak. Összeségében szerintem Debrecen nem egy túl kellemes város, de én így is nagyon szeretem és nem tervezem, hogy valaha is elköltözzek innen.
2020. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6

Mosolygós, jókedvű ember sajnos sehol sincsen sok ebben a rohanó világban. A saját városomban se nagyon láttam még mosolygó embert, még külföldi nagyvárosokban sem.

2020. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem aki nincs jó véleménnyel Debrecenről, az nemnagyon járt ott.

Az egyik leggyönyörűbb magyar város, és statisztikák szerint is a legjobb ütemben fejlődik az összes közül. Program rengeteg van, meg az egész város olyan fiatalos, barátságos.

Kisebbségiből sajnos országszerte mindenhol egyre több van, de még mindig jobb a helyzet, mint mondjuk Borsodban.

Szerintem Debrecen minden téren nagyon élhető, tiszta, rendezett város, csak ajánlani tudom.

2020. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21%

"10 éven belül Magyarország egyik legfejlettebb városa lesz"

Már régóta az, nem?

2020. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Minden tekintetben az egyik legjobb magyar város, ha nem a legjobb. Én is megyek oda, amint tudok.
2020. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!