Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A "kvából lesz a legjobb...

A "kvából lesz a legjobb feleség"nek lehet nem szexuális-töltetű jelentése?

Figyelt kérdés
Pl. éltanuló érettségi előtt bekattan, és nem tanul semmit, és tróger lesz az egyetemen vagy fordítva a link középiskolást fizetősre iratták a szülei és hirtelen megbecsüli magát. Vagy a negyvenéves frigid nő, aki a férje előtt nem volt senkivel, hirtelen mindenkinek szétteszi.
2020. aug. 1. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
azt magyarázol bele, amit nem szégyellsz.
2020. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én sosem voltam kva...
2020. aug. 1. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az összefügges a kerdes es a kifejtés közt?
2020. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy ezt arra is lehet-e mondani, ha valaki hirtelen 180 fokos irányban változik...
2020. aug. 1. 11:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Azokból lesz jó hazastárs, akik tudnak lelki fejlődést biztosítani saját kapcsolatuknak és nem lesznek dög unalmasak fél éven belül, mint egy tini L'Amour.


Ehhez stabil elme állapot kell. Aki nem találja magát hosszú éveken át, aki nem képes magával rendben lenni, az társaságban sem lesz olyan, akivel sokáig együtt lehet maradni sajnos, mert kifelé sugározza majd a belső énjét.


Kvából miért lesz legjobb feleség nem tudom. Amit hallok, miért romlik meg egy kapcsolat, az nem minden kapcsolatra igaz, de itt van a legtöbb érv :

- kommunikáció hiánya, minősége

- kevés együtt töltött minőségi idő

- konfliktus kerülés megbeszélés helyett

- annyira depis lesz az egyik fél, hogy az mérgező és elviselhetetlen

- kevés szex igazából már a kapcsolat elején is kiderül, de a kor előre haladtával a nő többet, a férfi kevesebbet akar

- elhízás és mozgás szegény életmód (és ami ebből fakad)

- személyiségi jegyek gyökeres különbsége : egyik társaság kedvelő, másik társaság kerülő / egyik elméleti gondolodó, másikat felületesen érdeklik az elméletek / egyiknek a tárgyak jelentik az örömet, másiknak az élményt az átélt helyzet jelenti / egyik nyitott új dolgokra, másik konzervatív.

- másik hibáztatása és vitában legyőzése - ez alapvetően mindig jele egy rövidtávú kapcsolatnak.

2020. aug. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Ez az állítás nem igaz. Ku.va az az is marad, én is az voltam, próbálkoztam párkapcsolattal, majdnem 4 évig ment, ebből a második évnél éreztem, hogy más pasi is kell szexre, de tartottam magam, majd 4 év után megcsaltam. Szétmentünk, szex munkát vállaltam másodállásban, általam válogatott emberekkel, majd lett egy olyan munkahelyem, ami jobban fizet, így leálltam vele. De azóta is folyton férfiakkal ismerkedem, élvezetből már csak.
2020. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Michel Wild nem maradt az.
2020. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!