Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szerbek és az oroszok miért...

A szerbek és az oroszok miért imádják ennyire a (legtöbbször adidas) mackónadrágot?

Figyelt kérdés

Az oroszoknál a gopnyik "kultúra" ilyen, de Szerbiában meg a szerbek Ausztriában kivétel nélkül még templomba vagy ilyen helyekre is képesek ezekben az igénytelen mackóalsókban elmenni. Voltam egyszer Szerbiában és tényleg rengeteg fiatal hordja ezeket, meg megszállott Adidas-fanok.

De miért?

Ez leginkább azért érdekel, mert pl más országokban (Mo., Ausztria, Szlovénia, stb.)ez leginkább az igénytelenség jele, ha valaki ilyenekben mászkál mindenhol.



2020. aug. 6. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Max. egy réteg. Voltam már Szentpétervárott, Szerbiában pedig sokszor. Nem volt több macinaci, mint itthon az utcán.
2020. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Nekem egy orosz ismerősöm azt mondta hogy nekik az adidas naci olyan mint nekünk az iPhone meg a BMW. Státuszszimbólum.
2020. aug. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
2: maximum suttyók között! Oroszország nagyvárosaiban olyan autók vannak, olyan jól öltözött emberek, hogy biztos nem ájulnak el az adidas mackótól 😁
2020. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2020. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Moszkvában szerintem elájulnál mennyire elegánsan öltöznek. Igaz néha látszik, hogy pénz van, de ízlés az nincs. A diáklányok inkább 2 hétig vajaskenyéren élnek, de luxusmárkás táskát vagy cipőt megveszik. A gazdagokról már ne is beszéljünk. Porsche, Ferrari, Bentley vagy Royce mindenhol van, elég egyet sétálni, de vannak akik helikopterrel járnak. Jó a vidék más. Ez városállam szinte. K.va sok a lóvé.
2020. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Erre telik. Da?
2020. aug. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Да. Nem a márkán van a hangsúly, ez csak utólag alakult így, mert az egyik legjobb sportmárka. A történet az usában kezdődött a cameltoe feszülős hölgyek által viselt strech nadrággal, ami kiemeli a hölgy szemérme domborulatait. A mackónadrág is erre hivatott, vannak férfiak kik szeretik mutogatni a farkukat.
2020. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Mar miert volna a mackonadrag az igenytelenseg jele? :D Az is egy ruhadarab. Vannak akiknek a farmer anyagok, csogatyak stb. viselete kenyelmetlen, es nem aszerint oltoznek, hogy mi divatos, hanem hogy nekik mi a kenyelmes. En is ilyen vagyok, csak en nem mackoban jarkalok hanem ilyen sokzsebes munkasgatyakban, mert szellos, vekony anyaga van es nekem ez a kenyelmes. Szoval ez szerintem nem igenyesseg, hanem kenyelemerzet kerdese.
2020. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!