Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mackónadrágban, melegítőben...

Mackónadrágban, melegítőben ciki utcára menni, vagy akár dolgozni?

Figyelt kérdés
Illetve illetlenség?
2019. máj. 17. 03:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Azért mackó és mackó kinézete között óriási a szakadék, ma már az is divatcikk lett.
2019. máj. 17. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Attól függ. Mostanában eléggé divatba jött a melegítő nadrág. Vannak olyan darabok amiket elég ügyesen be lehet építeni a szettbe.
2019. máj. 17. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Utcára menni egyáltalán nem. Munkába én azért nem venném fel
2019. máj. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Munkába menni, hivatalos helyre stb... elég tré.

Sportoláshoz, szabadidős tevékenységhez, ami esetleg indokolja is a lazább fazont, vállalható.

2019. máj. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Én még itthon sem veszek fel ilyet. Semmi bajom vele, azon kívül, hogy nem érzem jól magam benne, zavar.
2019. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Munkába nagyon gáz és igénytelen.
2019. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
87%
Dehogy, egyes darabok nagyon jól néznek ki 😃 Főleg a szűkítettek (bár abba kell comb is)
2019. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
#7vagyok Bár szürke susogósat az utcára nem vennénk fel
2019. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Akik szerint munkába igénytelen, meg ocsárolja a melegítőt úgy alapból, az nem gondol bele abba, hogy ez csak egy anyag? Társadalmi berögződések alapján szerezte a negatív megítélését. Ezt ki is lehet ám mozdítani.


[link]


Vagy nézzétek meg ezt a szettet, ahol a srác egy kék melegítőt visel:


[link]


Ha így bemegy tanítani, vagy szoftvereket írni, mi lenne vele a gond?


A minap pont láttam két koreai turistát a fővárosban, az egyik srácon fekete-fehér adidas melegítő, félcipővel és farmerdzsekivel, inggel alatta. Nagyon esztétikus összeállítás volt. Lehet ezt jól is csinálni.

2019. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen tevékenységhez. Sétálni, kutyát sétáltatni, boltba elugrani, sportoláshoz teljesen oké, de még olyan munkához is elmegy, ahol nem találkozik az ember ügyfelekkel, viszont étterembe menni, tárgyaláshoz, hivatalos ügyintézéshez gáz.
2020. nov. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!