Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg lehet mondani egy kövér...

Meg lehet mondani egy kövér emberről, hogy soványan nagyjából hogyan nézne ki?

Figyelt kérdés
Nagy életmódváltásba kezdtem a közelmúltban és kíváncsi vagyok, hogyha sikerülne elérnem a célomat (-40 kg) akkor kb. mire számíthatnék arc ügyileg. A testemet el bírom képzelni, hogy milyen lenne súlyfelesleg nélkül, de az arcomat valahogy nem bírom. Ha esetleg van itt erős képzelőerővel rendelkező nő, aki tudna pontozni most és a képzeletbeli normálsúlyú énemet, azt nagyon megköszönném.
2020. aug. 8. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontozni? Abból nem derül ki, milyen lesz a fejed.
2020. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nos.Egészségesebb leszel sokkal és valószínű,hogy sokkal jobban fog mutatni az arcod is.Szerintem a fogyás legtöbb esetben fiatalít is.Szóval látatlanban megmondom hogy jobb lesz minden minden téren.Igen az arcod is.😉
2020. aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az arccsontokat ki tudod tapintani, abból azért lehet sejteni. Vagy próbálj meg retusálni egy képet magadról.

Sok sikert az életmódváltáshoz! :)

2020. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A testedet el tudod képzelni... a kinyúlt bőrfelesleggel is?
2020. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4-es, nem kell azzal elképzelnem, mert legrosszabb esetben is műtéttel eltávolítható a felesleg, de idővel és megfelelő odafigyeléssel, kezeléssel természetesen is helyreáll.
2020. aug. 8. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy helyreáll. Nem elkeseríteni akarlak, csak tapasztalat.
2020. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
11 kilótól szabadultam meg, és az arcomon hatalmas változások mentek keresztül. Már ennyi is számít, a 40 kilóval tarolni fogsz.
2020. aug. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!