Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ruhák keltik benned...

Milyen ruhák keltik benned embereken azt az érzést, hogy “vele nem szívesen állnék szóba?

Figyelt kérdés
Ha van persze. Itt arra gondolok, hogy én például ha meglátok egy The Beatles pólót valakin az szimpatikus lesz, míg egy nagyon pitsanadrag mondjuk kevésbé.

2020. aug. 8. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ápolatlan, koszos, büdös, rongyos és ízléstelen ruhák.
2020. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt akartam mondani mint az első, a hajléktalan öltözék megteszi.
2020. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fekete airforce 1
2020. aug. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A koszos és büdös úgy tűnik általános, ettől menekülnék én is.
2020. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de úgy tűnik rosszul fogalmaztam. Inkább a stílusra gondolok itt, ami unszimpatikus lehet. Nem szeretnék ez a kérdés alatt vitat, nyilván mindenkinek más tetszik
2020. aug. 8. 20:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A túl színes, neonsárga/zöld, félrecsapott sapkás bő gatyás vagy rózsaszín inges/pólós férfiak. Ezekről az emberekről nem sok intellingencia süt.
2020. aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
100%
A stílus nem érdekel, tőlem mindenki azt vesz fel, amit akar. Sok ruhadarab van, ami nekem nem tetszik és magamra sosem venném fel de másokon nem zavar. Egyedül a koszos, büdös, elhanyagolt kinézet az, ami miatt nem állnék szívesen szóba valakivel.
2020. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
A 6-os válaszolóhoz hasonlóan, a nagyon rikító színű, meleges stílusú ruhájú férfiaktól, srácoktól én se várok általában túl sok jót.
2020. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor az egy kezemen meg tudom szamolni, minden repteren kaphato designer nevevel ellatott poloban van. Szerintem ciki. Aki penzes, az a maradek parszaz nevet is ismeri, nem rak ki magara nagy betuket. Nyugaton fiatal villanyszerelo, komuves virit benne, de egy szegeny emberekkel teli orszagban nagyon rossz gesztusnak tartom.
2020. aug. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!