Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szívesen ismertek meg új...

Hmmm hmmmm kérdése:

Ti szívesen ismertek meg új embereket? Akár csak barátkozás, akár beszélgetés, vagy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Esetleg volt olyan akivel chateltél, és megtetszett, de nem ismerted? Snapcheten, Facen, Twittere, Skypon, esetleg máshol?

2017. jún. 7. 17:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Igen, nekem mániám, hogy új embereket ismerjek meg, ötletem sincs miért. :D

Barátkozás és beszélgetés a főbb cél, de volt olyanra is példa, hogy megkedveltük egymást egy lánnyal, és összejöttünk.

Itt gyakorin több ismerőst (vagy havert/barátot) is szereztem, a közösségi oldalakon nem nagyon volt erre példa, bár ott nem is próbáltam még nagyon.

Külföldiekkel is nagyon szeretek beszélni, erre a célra a "penpal" oldalak a legmegfelelőbbek.

2017. jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ritka az, amikor passzolok valakivel. De egy kettő nagyon jó ismerőst szereztem már online.
2017. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szeretem lányokkal ismerkedni, csak manapság a sok troll miatt a lányok többsége visszahúzódó és nehezen megnyíló. A nagy probléma ez mellé ha már zárkózott valaki, akkor a beszélgetés is ellaposodik és téma hiányában véget ér. (Igazából én nem párkapcsolat miatt ismerkedem interneten.) 24F
2017. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem érdekelnek az emberek,örülök ha nem látom őket :)
2017. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Igen, szeretek új embereket megismerni, akár itt a gyakorin is :)

Sose lehet tudni, hogy kivel hogy fognak alakulni a dolgok, lehet, hogy valakiben megtalálom a lelkitársamat, lehet, hogy egy ellentétes neművel a kezdeti haverkodás szerelemmé alakul, lehet, hogy valaki a koncertekre járkálós pajtim lesz, és így tovább, és így tovább...

Sose lehet tudni, hogy kitől mit fogok kapni és épp ez az egészben az izgalmas :D Persze rengeteg újonnan megismert ember hamar kiszóródik az életemből, mert mondjuk túl nagy távolság választ el minket, vagy épp nincs meg a szükséges kémia kettőnk között, de szerencsére volt már részem ellenpéldákban is :)

2017. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szeretek ismerkedni, de valahogy az interneten sosem sikerült összebarátkoznom senkivel. Voltak, akikkel jókat írogattunk egymásnak, de ezekből sose lett még egy minimálisan tartós barátság sem. (Párt mindig "sikerült" személyesen találnom, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni.) Még csoportokba sem tudtam komolyabban beilleszkedni soha.
2017. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Igen, igen igen! :D

Igen, olyan is volt nem is egyszer és pl. Chatroulette-ről is volt hogy összejöttem és jártunk is másfél évig a sráccal.

Nyitott vagyok a világra és az emberekre. :)

2017. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Mosolyogtatóak a válaszok:)))) Szeretnek ismerkedni, de a trollok miatt nem jó az ügy....persze egy nevet sem vennének fel ezen személyek legalább megkülönböztetésül...trollok e ők is :DDDD


Kiderül az eszmecsere folyamán...embernek "látszik" mindenki és galambsz@r végül:DDD Szóval, nem mindig:)

2017. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Többynire nyitott vagyok az emberekre és szívesen ismerkedem is, szeretek barátkozni, de nagyon kevés emberben látom/találom meg a potenciált. Sokszor volt, mikor a barátnőmmel új emberekkel órákat beszéltünk, de tudtuk, ha eljön a távozás ideje, akkor látjuk őket utoljára. Noha élvezem a csevegést, viszont olyan barátságot amire én vágyom, nehéz kialakítani. Felszínes, érdekbarátokra pedig nincs szükség. Keserű évek után végül több ilyenbe nem vetem bele magam.

De a lényeg: szívesen ismerek meg új emberek, új látasmódokat, világokat, gondolatokat. :) Olykor öröm, hogy mennyi különböző szín van az életben.

A közösségi portálokon ritka manapság, inkább személyesen szeretek. A facebookkal kapcsolatban rengeteg negatív tapasztalatom van. Ráadásul nagyon kevés, aki ténylegesen barátkozni akar, nem pedig az ágyba jutni. Ez igaz az interneten, igaz a való életben egyaránt.... :/

2017. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Részben igen, részben nem.

Nem szeretek új embereket megismerni, mert többségükkel úgysem tudok mit kezdeni. Unom a felszínességet, a butaságot és hasonló dolgokat, amik az emberek kőkemény többségét jellemzik. Az is unalmas, hogy a legtöbb ember önző és csak annyit akar, hogy valaki foglalkozzon vele.

Szeretek olyan embereket megismerni, akik korrektek. Akikkel értelmesen lehet beszélgetni többféle témáról és nyitottak.

2017. jún. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!