Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha van ennyi pénze autóra,...

Ha van ennyi pénze autóra, akkor miért számít, hogy mennyit fogyaszt? Ezen kattognak folyamatosan.

Figyelt kérdés

Autószalonban dolgozom, pontosabban hyundai-ban. (többet nem árulok el, ha nem gond :) )


jönnek sorra az emböckék, én mutogatom nekik az autókat stb stb. Már ott tart a nő a 18 év körüli fiával, hogy megvegyék-e a 12m Ft-os tucson-t

de nem jó, mert átlag fogyasztása nem 6.7 liter, hanem 8.1


Mit számít ez?


2020. aug. 9. 10:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy a megvételben segítenek a szülők, de amikor a 18 éves fiú fogja fenntartani, akkor azért nem mindegy, hogy az hosszútávon mennyibe kerül.
2020. aug. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem a fiú használta volna. az anyja. aki volt vagy 55 minimum. csak azért, mert a fiú hozzá sem ért az autóhoz, nulla érdeklődést mutatott felé. az anyja próbálgatta az egészet.
2020. aug. 9. 11:04
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Mivel igen jelentős kiadásbeli különbséget jelenthet hosszútávon másfél literes fogyasztásbeli eltérés.
2020. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Vajon mi a fene az az emböcke?
2020. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Autót lehet venni költségként leírva. Benyát nehezebb.
2020. aug. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Autót el lehet adni 4-5 év után fél áron, vagy még jobb áron 3 évesen, ha vigyáztak rá. Sőt!
2020. aug. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

Én az szoktam mondani, ha volt pénz majomra, legyen banánra is.

Valószínűleg összesen ennyi ismerete van az autókról, hogy jó ha alacsony a fogyasztás, ezért ragaszkodik ehhez az egy adathoz.

2020. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Én csak női szemszögből tudom nézni a dolgot és szerintem azért, mert akkor kevesebb a káros anyag kibocsájtás is. Én csak ezért nézem a fogyasztást.
2020. aug. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Jobb a fogyasztásra fogni a vásárlástól való elállást, mint arra, hogy sokba kerül számára az autó. Valszeg nem volt komoly érdeklődő.
2020. aug. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Esetleg talán most, amikor szeretett bolygónk döglődik, lehet, hogy nem csak az ár a szempont, hanem az is, hogy minél kisebb mértékben rúgjunk bele az ökoszisztémába.

Szomorú, hogy már az is "ciki", ha valaki a környezettudatosabb megoldások felé hajlik.

2020. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!