Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik növekedési hormon...

Melyik növekedési hormon ajánlottabb magasság és végtagok növekedésére/megnyúlására?

Figyelt kérdés

A "BiotechUSA Gh Hormon Regulator" mennyire hat?


16/F



2020. aug. 9. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Teljesen felesleges, semmiféle hormont nem tartalmaz, csak az étkezéssel is bevihető vitaminokat, aminosavakat.

A magasságodat a genetikád határozza meg, abba csak orvosilag, ellenőrzötten és indokolt esetben nyúlnak bele. Az nem indok, hogy 5 centivel szeretnél magasabb lenni, főleg amikor még évekig nőhetsz, és nem vagy törpe növésű.

2020. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A hormonrendszer annál stabilabb dolog, hogy legális, vény nélkül kapható szert szedve bármi meghassa. Ezek a táplálékkiegészítők pedig inkább az izomzatra hatnak, nem a csontképződésre. Amíg nem vagy képes utánanézni, hogy mi a növekedési hormon és hogy hat egy felnőtt emberre (főleg szájon át szedve), addig ne is szedj semmit, mert segghülye vagy biológiából.
2020. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amelyek erre a célra vannak, azokat injekció formájában árusítjáj orvosi előírásra. Szedheted szájon át, a gyomrodban szépen lebomlik az egész a fenébe. :))
2020. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azzal nem értek egyet, hogy egyáltalán nem hat semmilyen külső szer, mert vannak tapasztalatok (igen a neten néztem szóval ne mondd nekem hogy nem néztem utána), mellesleg már hetek óta csak ezt nézem a neten. Az meg hogy "segghülye vagyok biológiából" kifejezés szerintem akkor lenne igaz, ha nem lenne igazam, na mindegy...

És ha netán megkérdeznéd hogy "akkor miért írtad ki hogy milyen hormont szedjek": Azért mert kiváncsi vagyok mások tapasztalataira,

(Ja és nem "felnőtt emberre" hanem egy 16 éves fiúra)

2020. aug. 9. 15:03
 5/8 A kérdező kommentje:
*a 2. válaszolónak írtam*
2020. aug. 9. 15:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Orvost kell megkérdezni

Ha én irok a neten egy oldalon egy vikket h kattintások után pént kapjak és tele irom amivel akarom h neked szimpi legyen elhiszed?


Orvosi szakértelem kell nem net ha a testedet meg akarod változtatni. Mielőtt tele eszednmagad valamivel és hopp nemzőképtelen leszel ami 25felett zavarni fog pl.


Ne légy naív

2020. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

16 éves vagy, körülnézel a családban... Ha mindenki magas, akkor valószínűleg nőni fogsz, ha nem, akkor nincs az az étrend kiegészítő, amelyik megoldná a problémádat. Nem kell ehhez más, csak józan paraszti ész.

Minden más paraszt vakítás!

2020. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hollófernyiges ***** válasza:
2020. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!