Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőhetek még magasságra?

Nőhetek még magasságra?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok 174 cm,júliusban leszek 17.szerintetek nőhetek még? Általános iskola első osztályától kb 6.osztályig mindig én voltam az első a tornasorban kb akkora voltam a többiekhez mintha 2-3 évvel idősebb lettem volna.De 7.osztálytól csak a középmezőnyben voltam és azóta kb 2-3 cm-et nőttem most vagyok 10.-es.apám 176 cm anyám 164.szerintetek lehetek 180cm körül? Az szerintetek hogy lehet hogy van egy osztálytársam aki 1 évvel idősebb nálam de ő 182 cm és az apja kb 165 cm, mert láttam egyszer és egy fejjel kisebb nálam,és a magasság elvileg nagyrészt genetika. És ő cigizik, iszik, drogozik és mégis magasabb mikor a szülei is törpék. Én meg nem iszom, nem dohányzom, nem drogozom, a szüleim is nagyobbak és mégsem növök 2 éve. Ez miért lehet?

2020. ápr. 8. 00:46
 1/6 A kérdező kommentje:
És szerintetek, ha nagyon sokat nyújtok az segíthet valamit? Esetleg milyen nyújtáoskat ajánlanátok?
2020. ápr. 8. 00:48
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy nyújtasz, még a tested nem fog megnyúlni.

Igen nagyrészt genetika kérdése, hogy milyen magas leszel, de azt ne felejts el, hogy nem csak a szüleidtől örökölhetsz, hanem akár a nagyszüleidtől, vagy a dédszüleidtől is. Az meg, hogy drogozik, cigizik, és iszik az a srác, még nem zárja ki, hogy nöjjön, a kettő között semmilyen összefüggés nincsen. 16 éves vagy, ergo bőven nőhetsz még akár 10cm-t is, de ezzel fölösleges foglalkoznod, mert ezt senki nem tudja neked biztosra megmondani.

2020. ápr. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lanyok hamar kialakulnak, de pasik 24 eves korig nohetnek kb es tapasztaltam is, hogy erettsegi utan nottek osztalytarsaim.
2020. ápr. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

A fiúk 17-18 évesen nőnek a legtöbbet, biztosan fogsz még. De a 174 cm sem alacsony már. Ezen ne izgulj.

Az nagyon jó hogy nem dohányzol, iszol, stb., így tovább. :)

2020. ápr. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ :)
2020. ápr. 8. 11:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Na?
2022. dec. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!