Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A világ mégsem annyira veszélyes?

A világ mégsem annyira veszélyes?

Figyelt kérdés
Én már meguntam az életem és kezdek meg bolondulni. Ezért ha tehetem be szólok mindenkinek. Mert úgyse ér semmit az egész. Pl leszolitanak hogy adjak aprót olyanokat mondok amiket itt nem szabad leírni. És még mindig élek. Ha nem magyarok az sem izgat, és még mindig élek. Miért?

2020. aug. 9. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

" leszolitanak hogy adjak aprót olyanokat mondok amiket itt nem szabad leírni. "


Jól csinálod!

2020. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Kb engem sem izgat az hogy mi lesz velem?

Igaz terveim azért vannak.

Bár hol is vagyok külföldön is sötét éjszaka sétálok egyet vagy be kapok valamit ha megéhezem,eddig a muszlimok is és a négerek is élve hagytak na meg a hajléktalanok is.

2020. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl jó helyeken jársz. Felénk már azért is nekimennek az embernek, ha ránéz valakire.
2020. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Be mersz szólni egy hajléktalannak? Ez aztán a hőstett! Mi lesz a következő? Elveszed az ovisok uzsonnáját, eltaposol egy csigát?
2020. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bárkinek be merek szólni. Jó hogy a kérdést sem tudod értelmezni. Az azért fain.
2020. aug. 9. 19:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem van, hogy egy frappán visszaszólással rendbe tudja tenni az ember a másikat, hogy ne is legyen balhé, de ne is tartsa a másik annyira nagy Janinak magát, tehát szerintem nálad ez az egyensúly megvan, így jól kezeled a visszaszólásokat.
2020. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Megnézném, ahogy mondjuk egy hős utcában beszólogatsz 10-20 bedrogozott arcnak..

Esetleg borsod megye eldugottabb települései is szóbajöhetnek.

2020. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Meg csinálnám de nem ott lakom. Soha nem is jártam ezen helyeken. Ha megölnek nekem az is csak jó.
2020. aug. 9. 22:06
 9/12 A kérdező kommentje:
Gyilkosságért meg üljön aki akar.
2020. aug. 9. 22:12
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Bírom ezeket a kérdéseket. Otthon ülő, visszahúzódott arcok írogatják ki őket, mert ennyire unatkoznak.
2020. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!