Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma veszélyesebb a világ, mint...

Ma veszélyesebb a világ, mint 10 éve?

Figyelt kérdés
10 éve még gyerek voltam és Isten háta mögötti helyeken töltöttem el az időmet állandóan, mindig elhagyatott helyeken járkáltunk napi szinten, akár éjszaka is, olyan időben is, amikor senki nem járt arra és nem lett semmi bajunk, még csak egy ártatlan beszólást se kaptunk. 14-15 éves koromban még este 11-kor is az utcán voltam, főleg nyáron, mindig este 9-kor kezdődött az élet és még csak be se szólt, nem bántott minket senki. Pedig simán megállhatott volna egy kocsi, vagy bármi, mégsem. Tényleg veszélyesebb lett ma a világ, mint 10 éve volt? Vagy csak ez az ország?

2013. júl. 21. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, veszélyesebb és csak egyre rosszabb lesz...
2013. júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát annyi biztos, hogy a cigányok sokkal bátrabbak lettek, durvább dolgokat megcsinálnak.
2013. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 70%os cigányok lakta panel részen nőttem fel a miskolci avason, és ugyanezt mondhatom el mint Te, 9 éves se voltam a lépcsőházakban bújócskáztunk volt hogy a lépcsőn ülve szipuztak 2en, közöttük futottam lefelé semmit nem szóltak

Ha elmentem venni egy csomag ropit a boltba, még a cigány gyerek se szedte ki a kezemből mert az is vett magának külön, volt hogy a kutya kergetett és leszedték rólam

Utána már el kellett költöznünk mert nagy balhék voltak, késelések rablások, öltek meg rejtélyes módon embereket, napok múlva találtak meg egyszer valakit a téglagyár eldugott részén, ezek voltak 1997-2004 környékén


Ma ugyanezek lehet megtörténnének velem is, kitudja milyen rabló banda tagja lennék ha ott élnék még most is

Apuék is először jó véleménnyel voltak az ott lakókról, de utána maguk sem tudják mi lelte őket, mintha ellepte volna az ördög azt a részt, persze ilyenek vannak majdnem minden városban tehát nem csak nekem vannak emlékeim

21/F

2013. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Felénk mindig is durvák és erőszakosak voltak a cigányok, de úgy látom, hogy most még rosszabb lett minden, mert már nemhogy a településen nem lehet nyugodtan élni tőlük, de még utazni se lehet, mert mindig belekötnek valakibe ok nélkül. De a cigány egy külön kategória, úgy viselkednek, mint az állatok.
2013. júl. 21. 23:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy veszélyesebb lett.

15 éves vagyok, úgyhogy nem tudom régen hogy állt ehhez a média, de szerintem ma túl nagy figyelmet fordítanak a negatív dolgokra. Nekem mindenki azt mondta, régen is voltak kötekedő cigányok, késelések, verekedések, szipusok az utcán, mégis elengedték őket.


A barátaim és én már egy ideje eljárkálunk, és ha kötekedtek, megvédtük magunkat, vagy valahogy elkerültük a balhét. Ezt is meglehet tenni, csak nem kell egyből berottyantani, ha jön egy kormos.


Hülyét kapok, amikor mutatják a TV-ben a riportokat arról, hogy milyen veszélyes a fiataloknak az utcán lenni este, anyám meg beveszi az egészet.

A f@$z nappal is feláll, a cigóknak pedig napfénynél is kell pénz narkóra.

2013. júl. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert azok is. Amikor Lakatos Donatello, négyszeres vérfertőzés eredménye, már azon csodálkozom, hogy beszélni tud.
2013. júl. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A média mindig is felfújt mindent, ezért vagyok kíváncsi, hogy mennyire igaz.
2013. júl. 22. 20:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha van eszed, nem olyan veszélyes a világ. Írtam is egy másik kérdéshez, hogy egy részeg barátomat kísértük haza a 8. kerületen át, végig ordibált és kötekedett, de csak megmosolyogták, nevettek rajta, vagy felajánlották hogy segítenek, pedig én is azt hittem, élve nem jutunk ki onnan. Nappal van ott igazi szenny népség szerintem.

Hetente minimum 3 esténket az utcán töltjük, és 11, 11:30 körül érünk haza, mégse voltak eddig nagy problémák...

2013. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem veszélyesebb, mint anno, csak nagyobb hírverést kap némely bűncselekmény, mint 10 évvel ezelőtt.
2013. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!