Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A 35. életév után tényleg...

A 35. életév után tényleg elkezd öregedni az emberfia? Elsősorban férfiak válasza érdekelne.

Figyelt kérdés

Nézegettem a témában, és azt írták - korcsoportokra lebontva-, hogy már 35 után elkezdenek mutatkozni az öregedés jelei. Ez igaz?

Nők válaszai is jöhetnek -magukra nézve.



2020. aug. 9. 17:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

39 vagyok. Egyre jobban őszülök. Pár éve migrénem van. Jobban ragaszkodnak a kilók. Gyűlnek az anyajegyek.

Amúgy meg rossz hírem van, születésünk percétől kezdve haldoklunk. ;)

2020. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Mikor megfogansz már az után öregedsz... nem kell 36 év hozzá xD
2020. aug. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
47%
Inkább 45-től indul a férfiaknál. A nőknél meg 48-50-nél indul.
2020. aug. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Születésünk fogva öregedünk.
2020. aug. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%

folyamatosan öregszel, nem számít a kor.

ismerek olyat aki nálam fiatalabb és .arabb állapotban van mint én 42 évesen

2020. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

Ez elég emberfüggő, de úgy átlagban már 30 alatt is elkezd öregedni az ember. Szép és jó, hogy egyre tovább élünk, egyre tovább próbáljuk magunkat szinten tartani, de ez biológia. Ha megnézem a 30 körüli férfi ismerőseim, akkor legalább negyedüknél már megindult a kopaszodás, harmaduknál a pocak is ott van.

28 vagyok. Már 25 környékén éreztem, hogy jönnének fel a kilók, ha nem figyelek. A tanulás is nehezebben ment. A haveri piálások is.

Persze, sporttal, normális kajával, stresszmentességgel, genetikával később is jól tarthatja magát az ember.

2020. aug. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

Aki elhagyja magát, az már 20 felett öregszik elég gyorsan.

Az iskolában még kötelező a testnevelés, tehát nagyobb eséllyel tudja tartani valaki a formáját.

De tapasztalatom szerint nagyon sok fiú 20 év felett rettentően elhízik, ezáltal megereszkedik mindene, a tartása is rossz lesz.

De aki sportol, az még 50 felett is fiatalosabb lehet, mint akár egy 18-20 éves elhanyagolt.

Úgyhogy a sport a lényeg, az tartja fiatalon az embert, semmi más. Meg hogy nem szabad túl sokat enni.

2020. aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
Én huszonévesen úgy tapasztaltam, hogy 28 felett már megváltozik a férfiak arca, alkata is, elég jelentősen. De ez nem mindenkinél van így. Én pl. nem változtam a hajam leszámítva sem arcra, sem alkatra. De ez a mozgásnak köszönhető, meg hogy azért valamennyire figyelek arra, hogy ne zabáljak mindig.
2020. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
49%

A nők előbb érnek és előbb is öregszenek.

Ráadásul az esküvő után -legtöbbször- már elhagyják magukat és elkezdenek hízni is.

2020. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

Férfiak ha kicsit is odafigyelnek magukra, akkor még 50-60 évesen is vonzóak, sármosak.

Nem véletlenül startolnak a fiatalabb lányok erre a korosztályra.

2020. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!