Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miről szokott szólni a 23 életév?

Miről szokott szólni a 23 életév?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 00:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
F
2015. ápr. 13. 00:53
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Állítólag át kell menned rajta mielőtt betöltöd a 24-et
2015. ápr. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ezt hanyadik osztályos korodra vetted észre menőkém?
2015. ápr. 13. 00:57
 4/14 anonim ***** válasza:

pontosan akkor amikor betöltöttem a 23-at


mivel előtte nem lett volna hiteles erről nyilatkozni

2015. ápr. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Sokkal jobb ötletem van hogy ki szürjem az ehez hasonló okos megfontolásokat.


Felteszem a kérdést így: Kinek miről szól szólt a 23 életéve?

Majd a végén mikora sok válasz jön meg nézem hasonlóságokat és le vonom a következtetést.

2015. ápr. 13. 01:01
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem rossz ötlet.

De nem tudom mit vársz ettől.


Ha meg kéne mondanod mit csináltál a hét elején már el kéne gondolkoznod, kivéve azt hogy mondjuk suliban vagy melóhelyen voltál.

De ha vissza kéne emlékezned mondjuk 3 héttel ezelőttre már elképzelhető hogy bajban lennél.


Még ennél is durvább volt mikor elkezdtem számon tartani napról napra hogy mire költöm a pénzem.

És volt olyan hogy a nap végén nem tudtam elszámolni az aznap elköltött pénzemmel.

Ajánlom egyébként kipróbálásra, igazán tanulságos.


Szóval én azt mondom hogy még csak nagy vonalakban is nehéz lenne leírni hogy mi történt valakinek a 23. életéve alatt. Én konkrétan semmire az égvilágon nem emlékszem 23 éves koromból.

Valószínűleg mások is így vannak ezzel hacsak nem éppen valaki 23 éves.


Én annyit tudnék ajánlani hogy mindent tegyél meg amit eddig csak terveztél mert egyre gyorsabban pörögnek az évek. A 23. életév szinte bármire jó. Nincs késő tanulni, életerős vagy, fiatal, csajozhatsz bulizhatsz amihez csak kedved van.

2015. ápr. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát majd meg látjuk másnak megy e.
2015. ápr. 13. 01:28
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem akkor ettem életemben az első cseresznyés pitém. Ekkor hagyott el a barátnőm is de nemsokra rá találtam egy alig csúnyábbat. Ekkor volt az is, hogy beletörődtem, hogy a bölcsész diplomámmal nem fogok normális állást találni, így elmentem a tescohoz pénztárosnak de aztán nemsokra rá előléptettek. Ekkor volt az is, hogy egy részeg verekedésben kiütötték az egyik fogam. Ekkor kezdtem el porcelán figurákat gyűjteni is. Azóta már nagyon kibővült a gyűjteményem, amire elég büszke is vagyok. Ekkor utaztam el LA-be is amire gyerek korom óta vágytam, de nem volt olyan mint ahogy elképzeltem és ki is zsebeltek. Ilyesmik történtek akkoriban.
2015. ápr. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23 evesen kaptam meg az egyetemi diplomamat, es akkor kezdtem el dolgozni. Eljegyeztem a csajomat, akit kesobb el is vettem. Masra nem emlekszem, mert regen volt :)
2015. ápr. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tegnap töltöttem be a 24-et úgyhogy még friss a zemlék.

-Életem első párkapcsolata kezdetét vette

-Megszereztem a jogosítványt (B)

-Beiratkoztam MSc-re

Ezek a fő történések, meg egyéb apróságok.

2015. ápr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!