Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzek egy kicsi irigység...

Miért érzek egy kicsi irigységet ez miatt? mivan velem? jogos?

Figyelt kérdés

A szomszéd haveromnak a napokban meglett a jogsija minden elsőre. Én meg már a kresszen elbuktam.. De amúgy pénzem sem lenne rá.


Ő meg nem dolgozik csak a jogsira tudod koncentrálni úgy könnyű, amit az apja fizetett melette még el is tartja.


Én ezt sose tehetném meg.



2020. aug. 10. 08:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, jogosnak nem jogos, viszont abszolút érhető az irigységed.

Ne azon keseregj, hogy neki mi van, hanem, hogy kihozd a körülményeidből a legjobbat.

Fel a fejjel! :)

2020. aug. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Amíg ezt a kérdést kiírtad, ezalatt pár kresz-szabály simán rögzül. Ülj le a fenekedre és tanulj. Másképp nem megy.
2020. aug. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban nem jogos, hogy a KRESZ alapvetően nem pénzkérdés. Persze, ki kell fizetni a tanfolyamot meg a vizsgadíjat, de egyébként csak leülsz és megtanulod. Ez nem olyan, hogy nem tudsz elég gyakorlati órát kifizetni vagy nincs gyakorlati érzéked hozzá, a gyakorlatot meg oktató nélkül nem tudod gyakorolni. Sajnálom, de aki már a KRESZ-en elbukik, azt én nem tudom sajnálni.
2020. aug. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha sajnálgatlak és elszidom a haveros mindennek akkor felpontozol? :D
2020. aug. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez van, az élet sokszor nem igazságos. Tovább kell lépni rajta.
2020. aug. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Az emberi természet része az írigység is,csak vigyázz,hogy ne hatalmasodjon el rajtad mert csak magadnak ártasz vele.

Sajnos az élet nem egyformán oszt lapokat,ne foglalkozz vele,hogy neki miért jött be az élet.

Van a mondás is,aki a más dolgával foglalkozik a sajátjára nem marad ideje.

Ismerős az érzés egyébbként,én is egyszerü melós vagyok,és bizony bennem is felmegy néha a pumpa mikor azt látom,hogy korombeli srác és életében nem dolgozott,de többje van mint nekem annak ellenére,hogy én százszor többet dolgozom,de neki apuci anno tsz elnök volt,most meg új kulák lett.

Sajnos ezek a nagy társadalmi szint különbségek a kapitalizmus velejárói.

2020. aug. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egyszer kell lépésenként addig jutnod, hogy jól megélj abból, amit tudsz. Nyilván utána is naprakésznek kell maradni, de nem az a nehéz. Azt lásd, hogy te, aki magad eléred a dolgaidat, nem függsz senkitől, ő meg esélyes, hogy halálukig támaszkodik a szüleire.
2020. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el kérdező, mások meg rád baromi irigyek X és Y dolog miatt.

Amire fókuszálsz, azt látod. Amit látsz, az alapján ítéled meg a saját helyzetedet. Ahogyan megítéled a saját helyzetedet, úgy érzed magadat.

2020. aug. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem ez miatt, hanem emiatt. Az ez miatt nagyon magyartalan. Én csak ennyit akartam hozzászólni a kiírásodhoz.
2020. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Irigy vagy? Igen.

Jogos? Nem éppen.

Mindenkinek mást dob az élet. Te most úgy látod, hogy szív, de lehet később meg neki lesz rossz. De azért majd ki ne írd, hogy jogos-e a kárörvendésed.

2020. aug. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!