Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szerettessem meg magammal...

Hogy szerettessem meg magammal az olvasást annyira, hogy tovább lekössön, mint nagyon max másfél óra?17

Figyelt kérdés

Bármennyire is szeretem az adott könyvet, egy-másfél óránál tovább nem köt le egyszerre. Általában csak egy órákat tudok egy huzamban olvasni, bármiről is legyen szó. Pedig amúgy érdekel az adott könyv története, tetszik is a hangulata meg minden. Még a most feladott, következő tanévre kellő kötelező olvasmányokkal sem volt különösebb bajom(már amiket eddig elolvastam, vagy épp benne vagyok), a 17 közül a nagyrésze érdekel, de gyakran megállok egy óra olvasás után, aztán kattogok, hogy mi fog történni, nagyon érdekel, de egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy olvassam még aznap. És ez nem csak a kötelezőkkel van így, hanem azokkal a könyvekkel is, amiket amúgy sulis feladatokon kívül olvasok. Bármilyen műfajról is legyen szó, bármennyire is szeretem az adott könyvet, egyszerűen nem tudok egy huzamban egy vagy másfél óránál tovább olvasni.

Mit tegyek, hogy menjen ez?



2020. aug. 10. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne nézegesd közben az órát.
2020. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez lehet jó ötlet 😅 pár fejezet után mindig kényszeresen nézem az órát 😅
2020. aug. 10. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális amúgy, én sem szoktam egy óránál többet olvasni egyhuzamban. Sokkal fontosabb az hogy minden nap olvass, mint hogy egyszerre tudj sokat.
2020. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell egyszerre sokat olvasni, a szemedet sem árt pihentetni közben. Ha amúgy élvezed az olvasást, azzal semmi baj nincs, ha kisebb adagokban olvasol.
2020. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!