Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon hogyan reagálnának az...

Vajon hogyan reagálnának az emberek ha egyik napról a másikra nem volna semmi hatása az alkoholnak az emberi szervezetre, te hogyan reagálnál?

Figyelt kérdés
Tehát felkelsz hétfőn és észreveszed hogy abszulút semmilyen bódító, részegítő hatása sincs a szervezetedre bármilyen alkoholt iszol. Hogyan reagálnál?

2020. aug. 13. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálnám a füves cigit.
2020. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Találnék más tudatmódosító szert.
2020. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék! Sok alkoholos italnak nagyon szeretem az ízét, de az alkohol miatt csak keveset ihatok belőle, azt se bármikor.

Ha nem lenne hatása, akkor viszont bármiből ihatnék bármennyit bármikor, ez számomra csak előny lenne. :)

2020. aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk nekem eszembe sem jutott :D Nekem a bonbonmeggy a kedvencem, tudod az a kis csoki amiben meggy meg folyadék van, de az alkohol miatt nem eszem. Így abból betegre ehetném magam :D
2020. aug. 13. 13:06
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Nagy ivben lexxxarnam. Eddig sem azert fogyasztottam alkoholt hogy boditson.
2020. aug. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, mert legalább kiprobálhatnám az összeset, és nem dölnék össze 1 feles után. :D A konyakosmeggyből én is betegre zabálnám magamat :DDD
2020. aug. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hm, én örülnék is meg nem is. Hiszen megszűnne az alkohol fogalma. Ha nincs hatása, akkor ő sincs.

Sokan megutálhatnák, merthogy fuj ennek csak ronda erős íze van és ennyi.xd

Én rendszeresen iszok, attól függően mit kívánok, viszont mindig mindent az íze miatt ittam. Lehet kicsit boldog is lennék, hogy fél üveg pálinka után semmi de semmi bajom, mindent csinálhatok úgy ahogy épp elkezdtem.

És simán ihatnánk vezetés közben is.

2020. aug. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A fél ország elvonási tünetektől fetrengene.
2020. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Imadom a jo skot whiskyt, meg sok mas szeszt, vagy akar borokat, soroket. Orulnek. Eves elott esik jol, utana meg gyonyoruseg enni.
2020. aug. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Eszre sem vennem, mert soha nem iszok ilyen alkoholos szarokat.
2020. aug. 24. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!