Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire gondoltok, ha megláttok...

Mire gondoltok, ha megláttok valakin tape-t /kineziológiai szalagot?

Figyelt kérdés

Nekem mindkét térdemen van (nem állandóan) és mivel meleg van, a rövidnadrág/ szoknya mellett elég szépen látszódik. Ma viszont egy hapi úgy bámulta, hogy majdnem nekiment egy lámpának.. egy rakat 10 év körüli gyerek meg menőzni próbált és odakiabált, hogy milyen jól néz ki a lábam (kicsit alpáribban)..

Nincs róla képem, de nagyjából így néz ki az enyém is:



lh3.googleusercontent.com/proxy/2_nZ8K2uch0Wdd5XMVwx_GdpkqYX34hEH4CSD2nx7hNbCT_XEGlYuXNNX9petQ5aV3iQQsMO1qDEdA8Vu8e92tGp-fZqoy6IrwfwPRHfevq0AYpD9iafUiI



És ebből kiindulva kíváncsi vagyok, hogy ti mire gondoltok, amikor ilyent láttok valakin?

(nem "menőzésből, divatozásból" van rajtam, sajnos térd gondjaim vannak)

19/L


2020. aug. 13. 17:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Akikről tudok, hogy használnak ilyet, azokról tudom, hogy sportolnak, és hogy amiatt használják, nem gondolom menőzésnek.
2020. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársamnak is van, csak neki a könyökén. Szóval semmit, max azt mintha valaki gipszel közlekedne: nem lennék a helyében.
2020. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
5%

Ostobaság. Azt.


Mint ahogy a piros cérna is csuklón, bokán stb.

2020. aug. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Semmit, nem szórakozásból hordják, hanem azért mert kell. Ez kb olyan, mintha a kötéseken és a sebtapaszokon röhögne valaki, hogy "hú de vicces".
2020. aug. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2%
3+ Mint a borostyán is, amit a kisgyerekre tesznek a "kedves" ezo hívők. Ha tudnák itt tesznek valójában, az egész lakásukat fenekestül felforgatnák és az összes ilyen dolgot kivágnák.
2020. aug. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Nekem volt elég sokat a csuklómon, alkaromon, tavasszal/nyáron is. Sose tűnt fel, hogy valaki furcsállná, bár ennyire talán nem feltűnő. De ha zavar, van testszínű változat is.
2020. aug. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a #3 és #5 nem tudja, mi ez, csak meglátta a címben, hogy kineziológia, és arra gondolt, hogy akkor ez biztos valami mágikusnak hazudott cucc.


Én tudom, mire való, ez nem valami mágikus cucc, szóval ugyanazt gondolnám, mintha térdszorítót vagy más hasonlót viselne az illető, vagy be lenne fáslizva a lába. Még ha azért van is egy kis vita, hogy ez most placebo vagy tényleg hat.

2020. aug. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
3+5: ne beszélj már marhaságokat, ha hát, derékfájásra teszik fel, azonnal érezhetően jobb lesz. Vagy csuklón kicsit olyan, mint a fásli, szerinted az is hülyeség?
2020. aug. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2%
Azért ennek a kineziotape dolognak a fele minimum baromság. Orvos vagyok, múltkor kollégámra előttem rakta fel a gyógytornász, és lelkesen hajtogatta hogy a kék a színe miatt (!) gyulladáscsökkentő hatású. Ismételten meg kellett magamnak jegyezni, hogy a gyógytornászat egy büfé-ruhatár szak ahova minden idiótát felvesznek és 10 kókler plázalibára jut egy szakember.
2020. aug. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

"a kék a színe miatt (!) gyulladáscsökkentő hatású"


Eszem megáll... Remélem, azért ilyeneket a gyógytornászok többsége nem vesz be.

2020. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!