Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magának való emberek, mit...

Magának való emberek, mit gondoltak magatokban, ha egy ismerősötök rátok ír? Valamennyire szívesen veszitek?

Figyelt kérdés

2020. aug. 13. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szívesen veszem, csak untat hosszú távon. Az esetek döntő többségében kedvesség és barátkozási szándék van mögötte. ezt értékelni kell. viszont nem kötelező órákig beszélgetni senkivel.
2020. aug. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pont úgy vagyok, mint az első. Nekem a legtöbb ember finoman szólva nem egy nagy élmény. Ezért a többségre ráunok és inkább elkezdek mással foglalkozni
2020. aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon izgat, rendszerint valamit akar, de semmi lényegeset.
2020. aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
amennyiben csak úgy a semmiből ír hogy mizu, hogy vagy, azt nem szeretem annyira, nem szoktam bunkózni, csak kicsit unalmasnak találom ezt az egész folyamatot, ha felköszönt vagy valamiben a segítségemet kéri akkor nem zavar annyira.
2020. aug. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

És ti menmyire vagytok partnerek a beszélgetésben?

Az a legjobb része amikor abbahagyja? Örültök, ha lezárul a beszélgetés?

2020. aug. 13. 21:52
 6/9 anonim ***** válasza:

négyes vagyok,

mindig próbálok kedves lenni az emberekkel, de nem tudhatod hogy a másik ember éppen hogy viszonyul majd hozzád, szóval kicsit nehéz. egyébként próbálok úgy is írni dolgokat hogy ne látszódjon hogy untat, néha jól esik befejezni egy beszélgetést.

2020. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meglepődöm, mert amúgy kutyának sem kellek.
2020. aug. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7-es,

És ezért nem jó érzés, hogy keresnek? Ha senki nem keres, akkor nem jó érzés, hogy valaki érdeklődik?

2020. aug. 16. 15:09
 9/9 anonim ***** válasza:

#8


Azért nem jó érzés, mert általában csak a jegyzőkönyvek/házi feladatok miatt jutok az ismerőseim eszébe.

2020. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!