Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érik el, a lányok hogy...

Hogyan érik el, a lányok hogy mindig olyan férfi legyen mellettük aki meg védi őket?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm, karakteres arca van, de ezenkívül átlagos a test alkata, viszont nem tudom hogyan csinálja, azt hogy olyan párja van, aki mindig a munka helye elé, jön és haza kiséri. Ha pedig nem tud elé jönni, mindig van valaki aki ezt meg tegye, és amikor valami konfliktus helyzett van, mindig van aki meg védje bent a munkahelyen. Hogyan csinálhatja? A pasikat hogyan tudja úgy maga mellé állítani hogy mindig kisérgetni akarják, és meg védeni őt? Mi lehet szerintetek a módszere?

#emberek, nők,férfiak, meg védés, kapcsolatok
2020. aug. 14. 07:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

És gondolom ehhez, jól is kell kinézni mert ha olyan akarna ilyennel próbálkozni mint én, kutya se venne észre és mindenki magasról tenne rá.

Én viszont sose tudom mit kezdjek magammal hogy nőiesebben nézzek ki, és észre vegyenek, nem nagyon válnak be semmilyen modszerek.

2020. aug. 14. 09:13
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell jól kinézni. Elég az is, ha lefekszel minden jöttmenttel. Ismerek ronda, dagadt libát is, akit bevédenek.
2020. aug. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
És szerintem ne akarj rájuk hasonlítani. Ne az olyanok figyelmét akard felkelteni, akiknek csak egy kva kell. Inkább a normálisabbak társaságát keresd.
2020. aug. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Személyiség kérdése. Értem is elém jön a párom, de nem azért, mert a testőröm, hanem kedvességből és azért, hogy utána együtt menjünk bevásárolni vacsorához.


A munkában nem voltak kedvesek mindig, a mostani helyemen mellém állnak, mert megvan a közös hang és kvázi már a barátaim. Ez nem feltétlenül módszer kérdése... Miért kell azt hinni, hogy valaki szándékosan csinálja ezt? Én nem vagyok törékeny virágszál, senkinek nem kell megvédenie, kiállok én magamért és az asztalra csapok, ha úgy van. Egyszerűen ők csak kedvelnek és tudok úgy érvelni, hogy logikusan gondolkodó emberek nekem adjanak igazat az adott helyzetben.

2020. aug. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Küldj képet és adok tanácsot.
2020. aug. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Értem is elém jön a párom, de nem azért, mert a testőröm, hanem kedvességből és azért, hogy utána együtt menjünk bevásárolni vacsorához"


Gondolom a párod nem lenne olyan kedves veled, ha nem lenne szex.


"Egyszerűen ők csak kedvelnek és tudok úgy érvelni, hogy logikusan gondolkodó emberek nekem adjanak igazat az adott helyzetben."


Tudok ÚGY ÉRVELNI, ergó nem az igazat mondod nekik, hanem úgy csűröd-csavarod a sztorit, hogy te kerülj előnyös helyzetbe = manipuláció


A másiknak ne küld képet kérdező, mert visszaél vele.

2020. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm utolsó válaszoló. És köszönöm azoknak akik eddig válaszoltak, egyszóval a külső mindegy csak a stílus a lényeg?
2020. aug. 14. 10:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!