Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érik el, a lányok hogy...

Hogyan érik el, a lányok hogy mindig olyan férfi legyen mellettük aki meg védi őket?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm, karakteres arca van, de ezenkívül átlagos a test alkata, viszont nem tudom hogyan csinálja, azt hogy olyan párja van, aki mindig a munka helye elé, jön és haza kiséri. Ha pedig nem tud elé jönni, mindig van valaki aki ezt meg tegye, és amikor valami konfliktus helyzett van, mindig van aki meg védje bent a munkahelyen. Hogyan csinálhatja? A pasikat hogyan tudja úgy maga mellé állítani hogy mindig kisérgetni akarják, és meg védeni őt? Mi lehet szerintetek a módszere?

#emberek, nők,férfiak, meg védés, kapcsolatok
2020. aug. 14. 07:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%
Olyannal vannak akik a kutyànak se kellenenek de ök befogadtàk öket
2020. aug. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

És azt hogy érhetik, el hogy a munkahelyen a fiú kollégák meg védjék bármiről is legyen szó?

Amugy én is lány vagyok, de nekem ez sose ment, mert sose tudtam még szakközépiskolában se, hogyan értsek a pasik terén hogy a fiúk észrevegyenek, és az meg hogy bárki elém jöljön és ne kifogásai legyenek miért nem ér, rá pláne. Egy éve dolgozom de a korombeli lányok itt is olyan ügyesek pasik terén mint a suliban volt.

2020. aug. 14. 08:02
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
Jól választ párt
2020. aug. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
Simulékony
2020. aug. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azok válaszoljanak már ha kérhetem erre, akik nem trollkodni akarnak itt, hanem normális, választ tudnak írni, mert így semmi értelme.
2020. aug. 14. 08:25
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia. 3-as vagyok... hát jól lehúztatok...

nos, igenis fontos, h vki jól válasszon párt. Nem mindegy, h egy alapból gondoskodó, törődő embert, vagy egy olyat, aki teljesen más....

2020. aug. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne!
2020. aug. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#5: A simulékony az miért nem normális válasz? Mindenkivel megtalálja a közös hangot és azt mondja nekik, amit hallani akarnak. Kollégákkal talán még flörtöl is, ami pozitív reakciót vált ki belőlük és megvédik őt.
2020. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mártírkodik nekik, hogy ő a szegény szerencsétlen, elesett áldozat. Azok megsajnálják és segítenek neki. Szerintem olyan is van köztük, aki kezelgeti a párja mellett, tehát ilyen közkincs féle lehet ez a nő. Én erre tippelek. Semmi tisztességes nem jut eszembe róla. Nekem is voltak fiú barátaim, de nem igazán védtek meg engem se. Mondjuk én nem is sajnáltattam magam, hogy mennyire kibabráltak velem.

A környezetemben viszont a tipikus lotyókat védték be mindig, amik sírtak két sort nekik, azok meg elhitték.

A kérdésben szereplő nő szerintem egy számító, manipulatív, mártírkodó kuxva. Ennyi a titka.

2020. aug. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9.vagyok. kiegészítem

Rám megharagudtak egy idő után a barátaim, mint kiderült, azért, mert nem tettem szét a lábam nekik. Innen gondolom azt, hogy egy rib@c a nő, mert a férfiak pna nélkül nem tesznek egy lépést sem a nőért. Ahogy tapasztaltam eddig.

2020. aug. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!