Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak olyan emberek...

Miért vannak olyan emberek aki szakadt nadrágban járnak és drága telefonokat vesznek helyette és azt mondják nincsen pénzük nadrágra miért mondják?

Figyelt kérdés
2020. aug. 14. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Mert az átlag emberek szar pénzeket kapnak, és priorizálniuk kell, hogy mi fontos. Nekik a telefon fontos, neked más. Amúgy pedig telefont jobb esetben pár évente egyszer veszel, gatya meg folyamatosan kiszakad. Lehet épp akkor nem tud újat venni mert le van égve.
2020. aug. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Hát ilyennel nem találkoztam.
2020. aug. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Majd mikor a főnök nem telitalpú szandálban töltöget, akkor lehet beszèlni a fizetésekről, hogy mire költsük.
2020. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Ugye tudod, hogy azok a nadrágok direkt szakadtak, mert az a divat?
2020. aug. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Az egy örömöm az életben, hogy nyomkodom a telefonom. A szakadt cuccaimat leszrom.
2020. aug. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Azzal ne foglalkozz, hogy nagyjából 10 éve hordanak az emberek az utcán magukon füstszűrős ruhákat, - mert valamelyik idióta kitalálta, hogy ez divatos. Az általad leírt jelenségnél sokkal súlyosabb, mint amikor valaki bemákolva, folyamatosan a szájában/kezében füstölgő cigivel panaszkodik, hogy milyen szarul megy neki. És hogy válaszoljak érdemben is: az ilyen embereknek eléggé torz önértékelésük, önkritikájuk van, amit többnyire azzal próbálnak ellensúlyozni, hogy másokon keresett hibákat szajkóznak a kicsi környezetükben.
2020. aug. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Azért a direkt szaggatott nadrágok nem feltétlenül olcsók. :-)
2020. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy vagyok, a nadrág az csak egy nadrág. Másra nem tudom használni, csak rajtam van mert rajtam kell legyen. Ellenben a telefon egy sokrétűbb "élvezeti" cikk.
2020. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem érdekli őket, más érdekli őket.
2020. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Exem tipikusan ilyen volt, szakadt cipőben, pólóban járt, de azért részletre megvette a 300 ezres telefont, meg a 100 ezres PS-t. Ez a cifranyomorúsàg, a legszànamasabb dolog szerintem. Még enni sem vett magának, képes volt penészes vajat enni, meg nyers hamburgerhús, mert azt kapta ingyen, nem vett tisztítószert, mert az drága (még a hypo is drága volt szerinte), és inkább elvolt a koszban, retekben, penészes vajas száraz kenyeren, csak pénzt ne kelljen költeni létfontosságú dolgokra, hogy maradjon baromságokra.

Anyja ugyanilyen volt, kihívta a vízszerelőt, aki háromezer forintot kért volna a munkaért, de inkább leszo pta őt, hogy nem kelljen háromezer (!) forintot kiadnia! Azért tudom, mert ott voltam, és hallottam hogy felajànlja neki...Persze az is megvett minden szart, de tisztítószert, ruhát magára, ételt, meg egyéb FONTOS dolgot nem vett. Hozzáteszem vállakozók voltak mindketten, tele voltak pénzzel!

Ez betegség, komoly agybaj (szerintem). Az ilyen ember nem normális, nagyon gyorsan lépni kell az ilyen nyomorék közeléből.

2020. aug. 18. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!