Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a Bish...

Miért van az, hogy a Bish Bharbit sokan etalonként kezelik, míg más aki mondjuk nem transznemű mégis a testéből él a világ szégyene?

Figyelt kérdés

Én nem ítélem el a szexmunkát. Nővérem is azzal kereste a kenyerét, de felhagyott vele. Megértem, aki azt az utat választja, könnyen jött pénz. Tesóm szerint nem is az a nehéz benne, hogy idegenekkel kell összebújni, hanem az amit majd kapsz azoktól akik elítélnek emiatt, kirekesztenek.

Most itt van a Bharbi , transzneműként nem talált állást. Ezért 20 éves létére már pár éve benne van az iparban. Szeretne sminkes lenni, meg nagyon híres. Véleményem szerint nem akar és nem is tudna kijönni a prostitúcióból. Ami az ő dolga lenne. De mikor fiatal lányok, fiúk követik, és látják , hogy 100 ezres HAUL videókat csinál, megfordul a fejükben, hogy ez milyen jó. Belecsöppennek majd miatta páran ebbe. Nem kellene reklámozni mit tesz magával. Szerintem sokan akik szülök, s a gyermekeik követik ezt a nőt, nem tudják mit néz a gyermek. Mégis miért lett híres ha ilyen kártékony?



2020. aug. 14. 14:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Mégegyszer nem ítélem el. De nem kellene az interneten mutogatni a “karrierjét” .
2020. aug. 14. 14:22
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ami botrányos meg megbotránkoztató azt felkapják. Ilyen egyszerű.
2020. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan jól mondod. Nem szabad reklámozni.
2020. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez csak kifogás,hogy transzneműként nem kapott munkát.

Talán ha az interneten nem rakná ki mindenét és normálisan,nem 5cm hosszú miniszoknyát venne fel egy állásinterjúra talán kapna más munkát is,nem csak ezt.

2020. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom elmondta, hogy 6. Osztályos korában már prostituálta magát. Max 12-13 évesen. Ami nem arra enged következtetni, hogy nem talàna munkát, vagy diszkrimináció miatt nem kaphat állást.
2020. aug. 14. 16:22
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]


9:37-nél azt hiszem.


Most magamnak mondok ellent, mert ez is nevezhető reklámnak. De nem miattam , fognak rá többen feliratkozni. Remélem elrettentésként fog szolgálni, azoknak a gyermekeknek, tiniknek, felnőtteknek, akik erre az útra kívánnak lépni.

2020. aug. 14. 16:23
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ki kezeli etalonnak? 😂

A magyar YouTube gárda egyik legnagyobb szégyenfoltja és a köznevetség tárgya.

És az a legszomorúbb, hogy konkrétan abból a hulladékból profitál, amit ont magából.

2020. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Szerintem a “fanjai” illetve a követői nagy része. Most csak saját példával jövök, ott van pl az unokahúgom. Teljesen oda van érte. Találkozni szeretne vele, autogramm stb. Kérdeztem tőle, hogy tisztában van-e vele, hogy mivel keresi a kenyerét. Nem tudott rá válaszolni. Mikor megemlítettem neki a prostitúciót, akkor szentül állította, hogy csak a rosszindulatú emberek találták ki, akik irigyek a csajszira. Rövidre zártam a témát. Szerintem elég sok lány most azt hiszi, hogy milyen jó élete van, csak hát nem látják a másik oldalt. 😅
2020. szept. 7. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!